Jak v létě do Španělska o letních prázninách okolo 2000Kč?
7.5.2015

Jak v létě do Španělska?

O této nabídce

Španělsko, myslím že nejen má srdeční záležitost. Země s krásnou přírodou i moderní architekturou. Bujarým nočním životem i odlehlými plážemi a různými zákoutí. Jak se tam ale dostat? Nabízíme Vám jakýsi souhrn low-cost letenek na tento stát ležící na pyrenejském poloostrově,  z ČR a okolních států.  Jelikož se jedná o low-cost letenky, vždy můžete mít pouze přiruční zavazadlo.

TRASY + AEROLINIE + TERMÍNY

 

  • Praha (PRG)Barcelona (BCN) ceny od 3800 Kč například 13.7. – 21.7. se společností Vueling. Pohodlný spoj přímo z Prahy, který je však kompenzován mnohem vyšší cenou.
  • Norimberk (NUE) – Malaga (AGP) ceny od cca 2070 například 30.6./7.7. – 14.7. se společností Ryanair. Do Norimberku se nejlépe a nejlevněji dostanete se společnsotí Flixbus od 15EUR. [singlepic id=422 w=576 h=432 float=center]
  • Norimberk (NUE) – Alicante (ALC) ceny od 2400 Kč, například 1.7.-8.7. se společností Ryanair. Do Norimberku se nejlépe a nejlevněji dostanete se společnsotí Flixbus od 15EUR.
  • Bratislava (BTS)  – Barcelona (GRO) ceny od cca 2400 Kč například 5.7. – 21.7.  se společností Ryanair.
  • Bratislava (BTS) – Madrid (MAD) cena od cca 2500 Kč například 3.7. – 15.17. se společností Ryanair.

Ubytování

Po celém Španělsku můžete využít nabídku Bookingu, kde doporučujeme pořádně vybírat, jelikož nabídka je opravdu pestrá.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)