Izrael v létě – 1988 Kč
22.4.2017

Izrael v červenci

O této nabídce

Polský LOT nabízí moc pěkné letenky na letní prázdniny do Izraele. V červenci můžete navštívit Tel Aviv, starobylý Jeruzalém a pokud vám nevadí pořádné teplo, sjeďte károu k Mrtvému moři a nebo až úplně dolů k Rudému. Zpáteční letenku z Wroclawi do Tel Avivu pořídíte za 1988 Kč, například s odletem 11. července a návratem 20. července. Rezervuj tento příklad >>

TIP: Pokud poletíte s 23kg zavazadlem k odbavení, vyberte si letenky za 2999 Kč v našem vyhledávači (svítí tam bágl 1 ks).

Ubytování

Samotný Tel Aviv je dost drahý a určitě nepodceňte rezervaci ubytování dopředu. Velmi dobře vychází 400 m od pláže tenhle příjemný hotel (bacha, je tam na výběr mezi sdílenou koupelnou a za drobný příplatek vlastní na pokoji).

Víza

Pro krátký pobyt není potřeba, jen pokud jste navštívili v minulosti Írán, vzali bychom si raději druhý pas (nebo můžete čekat velmi důkladný pohovor).

Autopůjčovna

Doporučujeme hned na letišti si půjčit předem káru z autopůjčovny. Do Jeruzaléma se sice MHDčkem dostanete, ale k Mrtvému moři je to už velmi problematické.

Jak do centra?

Pokud káru nevyužijete, z letiště se do centra dostanete vlakem za cca 14 šekelů, jízdenky si můžete koupit on-line na této stránce.

Náhled letenky za 1988 Kč bez báglu a za 2999 Kč s báglem


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Amálie

Dá se tam z hlediska teplto, jídla a bezpečnosti vyrazit i s malými dětmi? rozmězí věkové 7 m. až 7 let. Díky

Zdena

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, na které stránce nejlépe sehnat co nejlevnější ubytování (hostel naprosto postačí; Tel Aviv a Jeruzalém, oboje na 2-3 noci, září)? je nejlepší booking.com?

Martin Šmídl

V Jerusalémě jsem bydlel v Post Hostel před rokem a půl. Vycházel levně a hlavně je to pár kroků do Starého Města 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)