Izrael – Tel Aviv – 1458 Kč
8.12.2015

Izrael - Tel Aviv

O této nabídce

Vydejte se na prodloužený víkend k Mrtvému moři, navštivte Jeruzalém a cestou zpět si dejte kebab v Tel Avivu.  Základem jsou samozřejmě přímé zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Tel Avivu (TLV), které vychází na velmi slušných 1458 Kč například 22. ledna – 25. ledna. Jak je u Wizzairu zvykem, na cenu dosáhnou členové Wizzair Discount klubu, (návod, jak se stát členem).

[highlightbg /]

Kde bydlet v Tel Avivu

Izrael patří mezi zcela jistě mezi dražší destinace na Blízkém východě, hlavně ubytování je významně dražší, než v okolních zemích. Na zmíněné příkladové datum bychom bydleli v tomto apartmánu. Nezapomeňte se také podívat do tajných nabídek, jestli se tam náhodou něco neobjeví nebo porovnat si hotely ještě přes Trivago.

Jeruzalém, Mrtvé moře a okolí

Pokud se chystáte do Jeruzaléma či k Mrtvému moři, doporučujeme si po příletu v Tel Avivu půjčit auto – mrkněte do našeho porovnávače autopůjčoven

Pokud se chystáte až do skalního města Petry, musíte to vzít do Jordánska spodem přes hraniční přechod Eilat/Aqaba, nechat auto na hranicích s Jordánskem, přejít pěšky hranici a na druhé straně si vzít taxík a řádně ho usmlouvat. Výlet do skalního města se dá stihnout i za jeden den, nicméně počítejte s tím, že pokud si pořídíte vstupenku v den, kdy jste překročili hranice do Jordánska, vstupné, bude o dost dražší.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)