Izrael – Tel Aviv z Vídně za 1 032 Kč
9.8.2019

Izrael - Tel Aviv z Vídně

1 032

O této nabídce

Levné letenky do Izraele nesměřují jen na jih země do Eilatu. Zpáteční letenky za atraktivní ceny pořídíte i do největšího izraelského města, Tel Avivu. Z nedaleké Vídně můžete využít jak spojení provozované leteckou společností Wizz Air, tak i to od Laudy, na jejíž nabídku se zaměříme. A to z důvodu, že na nejnižší ceny dosáhne naprosto každý cestovatel (na rozdíl od Wizz Airu není třeba disponovat členstvím v „klubu“). Příjemné cenovky na trase z Vídně do Tel Avivu objevíme prakticky po celé období provozu zimní linky. Nejlevněji vycházejí termíny během ledna, kdy si lze do Tel Avivu zaletět třeba na prodloužený víkend za 1 032 Kč.

Tel Aviv, doslova “pahorek jara”, je mladou a pulzující metropolí, ozdobou svaté země Izrael. Jeho obyvatelé jsou obrovsky přátelští, nad rozpálenými plážemi je cítit slaný mořský vzduch a silný příboj nabízí ideální podmínky k surfování. Ulicemi Tel Avivu voní falafel, pečené batáty a grilovaná zelenina a na ten nejlepší hummus zajděte do proslulého Abu Hassan. K městu připadá i starobylá Jaffa se svými křivolakými uličkami a 4000 let starým přístavem. Navečer pak v centru mezi mrakodrapy pulzuje noční život, zkuste kluby jako The Block nebo Bootleg.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2019 – únor 2020
 • Termíny:
  • 7. – 14. 11. za 1 560 Kč
  • 12. – 16. 11. za 1 275 Kč
  • 21. – 28. 11. za 1 560 Kč
  • 6. – 9. 12. za 1 464 Kč
  • 10. – 13. 1. za 1 032 Kč
  • 17. – 21. 1. za 1 032 Kč
  • 4. – 11. 2. za 1 032 Kč
  • 12. – 19. 2. za 1 032 Kč

Ubytování

Při plánování výletu do Tel Avivu je nutné počítat s vyššími cenami za ubytko, než je tomu například v sousedním Jordánsku. Přímo v srdci města si bookněte tento populární Hotel Gordon Inn za 1 093 Kč/os./noc anebo využijte nabídku tohoto Yarden Beach Boutique Hotelu ležícího v blízkosti moře za 993 Kč/os./noc. Další ubytovací možnosti tradičně hledejte na Bookingu, Hotels anebo AirBnB.

 

Autopůjčovna

Byla by škoda zůstat jen v Tel Avivu, určitě si zajeďte i do Jeruzaléma či na koupačku k Mrtvému moři. Neocenitelným pomocníkem pak v tomto případě bude vlastní kára. Tu si můžete vybrat v naší autopůjčovně a bude na vás čekat třeba již na letišti.

 

Náhled letenky z Vídně do Tel Avivu za 1 032 Kč

Izrael - Tel Aviv z Vídně za 1 032 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)