Izrael – Tel Aviv z Prahy za 1 640 Kč
4.10.2017

Izrael - Tel Aviv z Prahy

1640

O této nabídce

Maďarský lowcostový dopravce Wizzair se dneska vytasil se svojí klasickou akcí 20% off, v jejímž rámci nabízí tentokráte víkendové letenky za zvýhodněné ceny. Z Prahy se tak na prodloužený víkend od pátku do pondělí můžete vydat třeba do největšího izraelského města Tel Avivu Yafo, kam Vás zpáteční letenky vyjdou na pouhých 1 640 Kč. Takovouto nabídku jistě přivítá každý, kdo si rád zaletí během zimních měsíců za teplem, koupačkou a odpočinkem. Samotný Tel Aviv totiž leží na pobřeží Středozemního moře, jehož teplota by se tou dobou měla pohybovat okolo 21°C – takže na osvěžení po prohlídce města ideální.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla:  1 ks příručáku s limity 55 x 40 x 23 cm
 • Dostupnost: zima 2017/2018
 • Termíny:
  • 1. – 4. 12. za 1 640 Kč
  • 8. – 11. 12. za 2 544 Kč
  • 8. – 12. 1. za 2 112 Kč
  • 12. – 15. 1. za 1 920 Kč
  • 26. – 29. 1. za 2 232 Kč
  • 9. – 12. 2. za 2 008 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Samotný Tel Aviv se řadí mezi jedny z nejnákladnějších destinací pro běžný život. S položkou za ubytko byste tedy měli určitě v rozpočtu počítat, byť to bude pouze na tři noci. Ideální poměr cena / výkon hledejte na osvědčeném Bookingu nebo využijte nabídky srovnavače Trivago. Zajímavé možnosti se objevují i na platformě AirBnB.

Jak z letiště do města

Pokud se nerozhodnete půjčit si přímo na letišti osobní automobil, tak se z letiště do Tel Avivu dostanete kupříkladu vlakem do půlhodiny jízdy za 13,5 shekelu (tj. ca 95 Kč). Jízdenky si zakoupíte z pohodlí vašeho domova na těchto stránkách, kde si však můžete vybrat i z dalších destinací, kam se lze vlakem přesunout.

Víza

Občané České republiky si nepotřebují pro návštěvu Izraele zařizovat žádná povolení ke vstupu do země. Upozorňujeme však cestovatele, kteří v minulosti navštívili některé okolní blízkovýchodní země, s nimiž nemá Izrael vyloženě přátelský vztah, aby si raději zřídili pas nový a svou sbírkou razítek raději neprovokovali. Pokud jste byli právě v Íránu, tak Vás na letišti čeká ještě interview s místními bezpečnostními složkami.


Autopůjčovna

Pokud chcete víkend strávit opravdu aktivně a vidět maximum, tak si během víkendu zajeďte i do Jeruzaléma či na koupačku k Mrtvému moři. Neocenitelným pomocníkem pak v tomto případě bude vlastní kára. Tu si můžete vybrat v naší autopůjčovně a bude na Vás čekat třeba již na letišti.

 

Náhled letenky z Prahy do Tel Avivu za 1 640 Kč

Izrael - Tel Aviv z Prahy za 1 640 Kč

guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Ivana

Díky 🙂
Máme letenky! kdyby letěl někdo ve stejném termínu 1-4.12.2017 můžeme se potkat a vymyslet společný výlet do Jeruzaléma nebo k Černému Moři.
Iv.

Daniela

Ahoj, letíme stejný termín 🙂
Dáš na sebe nějaký kontakt? Můžeme se třeba podělit o auto 🙂

Ivana

Ahoj,
už to máme trošku rozplánováno, ale můžeme to zvážit a poměnit.
1noc Tel Aviv – Florentine Backpackers Hostel
2noci Jeruzalém – Hebron Youth Hostel
Každopádně se potkáme na letišti 🙂
ozvi se na email Ivanacvandova@gmail.com
díky
Iv.

Barča

Ahojky, prosím tě, na kolik Vás vyšly letenky pro dva?

Ivana

ahoj, s novým členstvím, které mi propadlo, tak 2.200Kč/ osoba..
ale vrátí se to, až koupíme další letenky 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)