Izrael – Tel Aviv od 1 236 Kč
17.8.2017

Izrael - Tel Aviv

O této nabídce

V rámci dnešní akce Wizzairu jsme již psali o levných letenkách na Island. Ovšem v rámci 20% slev pro členy Wizzair Discount Clubu je možné vyrazit objevit i další destinace. A ten kdo má spíše než zimu raději teplo se určitě rád vydá během podzimních měsíců do Izraele. Konkrétně do druhého největšího města židovského státu – Tel Avivu Yafo jsou nyní dostupné letenky z Prahy za 2 248 Kč na začátku prosince. A pokud jste třeba z Moravy a máte českou metropoli lehce z ruky anebo byste výlet do Izraele rádi spojili s prohlídkou další metropole, tak leťte jednoduše z Budapešti. Odtud vychází ceny letenek již na 1 236 Kč!

Na podzim již bude na území Izraele panovat příjemnější počasí než je tomu v letních měsících. Taková koupačka Vám však jistě přijde vhod a dokonce si můžete zaplavat ve třech různých vodách. Kromě Středozemního moře omývajícího telavivské pláže lze autem dojet k Mrtvému moři a komu by to ještě nestačilo, tak si výlet prodlouží až na samotný jih k Akabskému zálivu, kde se svlaží ve vodách moře Rudého. Samozřejmě byste neměli vynechat ani Jeruzalém, který je považován za svaté město jak pro židy, křesťany i muslimy.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: ​​​​​​​
   • do 29. 10.: 1 ks příručáku s rozměry 42 x 32 x 25 cm
   • od 30. 10.: 1 ks příručáku s limity 55 x 40 x 23 cm
 • Dostupnost: podzim 2017
 • Termíny:
  • ​​​​​​​z Prahy
   • 27. – 30. 10. za 2 856 Kč
   • 3. – 10. 11. za 2 352 Kč
   • 10. – 13. 11. za 2 336 Kč
   • 10. – 17. 11. za 2 456 Kč
   • 1. – 8. 12. za 2 248 Kč
  • ​​​​​​​z Budapešti
   • 4. – 7. 11. za 1 546 Kč
   • 14. – 18. 11. za 1 236 Kč
   • ​​​​​​​17. – 20. za 1 236 Kč
   • 23. – 28. 11. za 1 442 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, pro něž je tato akční nabídka určena

Ubytování

Je pravdou, že ubytko přímo v Tel Avivu není žádná laciná záležitost, jelikož město samo se řadí mezi ty vůbec  nejnákladnější na život. Ovšem tím se nevylučuje, že nemůžete nalézt velmi zajímavé nabídky, které toto tvrzení třeba i vyvrátí. Zkuste se mrknout na oblbíený Booking nebo použijte srovnavač služeb Trivago. Solidní nabídky určitě naleznete i na serveru AirBnB, kde svá obydlí určená ke krátkodobému pronájmu inzerují místní občané.

Víza


Občané České republiky nejsou při návštěvě Izraele zatíženi byrokratickou povinností ve formě nutnosti žádat o vízum. Pro vstup na jeho území Vám postačí platný cestovní pas. Pokud však máte v pase razítko z některé další blízkovýchodní země, která nemá se židovským státem zrovna přátelské vztahy, tak si rozhodně doporučujeme zařídit pas nový. A pokud jste byli konkrétně v Íránu, tak Vás zřejmě na letišti navíc nemine několik zvídavých dotazů…

Autopůjčovna


Doporučujeme si na místě půjčit auťák, tedy za předpokladu že se zdržíte déle než na prodloužený víkend, protože samotný Tel Aviv není město na celý týden a byla by škoda nepoznat další části Izraele. Pokud si výlet naplánujete jen na pár dní, tak je to na Vaší volbě. S vlastní károu si však velmi jednoduše zajedete třeba do Jeruzaléma nebo na koupačku k Mrtvému moři. Když si zarezervujete auťák předem, tak na Vás již může čekat ihned po příletu na letišti. Navštivte proto naši autopůjčovnu, kde jsou sdruženy aktuální nabídky všech světových půjčoven.

Jak do Budapešti

Do maďarské metropole se nejpohodlněji dostanete vlaky Českých drah, kdy jednosměrná jízdenka vycháíz na ca 500 Kč (při včasné nákupu, tj. alespoň 3 dny před odjezdem). Alternativou mohou být autobusový spoje společností RegioJet, Flixbus nebo Eurolines. Ty cenově vychází velice podobně jako vlak.


Jak z letiště do města

Pokud se nerozhodnete půjčit si přímo na letišti osobní automobil, tak se z letiště do Tel Avivu dostanete kupříkladu vlakem do půlhodiny jízdy za 13,5 shekelu (tj. ca 95 Kč). Jízdenky si zakoupíte z pohodlí vašeho domova na těchto stránkách, kde si však můžete vybrat i z dalších destinací, kam se lze vlakem přesunout.

Náhled letenky z Prahy do Tel Avivu za 2 248 Kč

 

Izrael - Tel Aviv od 1 236 Kč

Náhled letenky z Budapešti do Tel Avivu za 1236 Kč

Izrael - Tel Aviv od 1 236 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)