Izrael – Tel Aviv – 1458 Kč
6.11.2015

Izrael - Tel Aviv

O této nabídce

Vydejte se v zimě na prodloužený víkend do Tel Avivu, Jeruzaléma, k Mrtvému moři či navštivte v Jordánsku skalní město Petra. Jako dobrý začátek pro tento výlet jsou samozřejmě levné zpáteční letenky, kdy zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Tel Avivu (TLV) pořídíte na prodloužený víkend za 1458 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 22. ledna s návratem 25. ledna.

[highlightbg /]

Ubytování v Tel Avivu

Baťůžkáři jistě ocení tento hostel, kde můžete narazit na spoustu zajímavých dobrodruhů. 🙂 Pokud ovšem chcete klid, vemte tento apartmán za rozumnou cenu.

Jeruzalém, Mrtvé moře a okolí

Pokud se chystáte do Jeruzaléma či k Mrtvému moři, doporučujeme si po příletu v Tel Avivu půjčit auto – mrkněte do našeho porovnávače autopůjčoven. Pokud se chystáte až do skalního města Petry, musíte to vzít spodem přes hraniční přechod Eilat/Aqaba, nechat auto na hranicích s Jordánskem, přejít pěšky hranici a na druhé straně si vzít taxík a řádně ho usmlouvat. Výlet do skalního města se dá stihnout i za jeden den.

[singlepic id=773 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)