Izrael – Eilat z Prahy
12.12.2019

Izrael – Eilat z Prahy

878

O této nabídce

Začátkem nového roku si můžete zaletět na jih státu Izrael k Akabskému zálivu. Letenky Praha – Eilat vás během ledna vyjdou na 878 Kč. V ceně je sice malé příruční zavazadlo, ale člověk se na těch pár dní může s věcmi uskromnit. Pokud přeci jen bude chtít, může si za pár stovek dokoupit druhé příruční nebo odbavené zavazadlo.

Blízký východ věčně zalitý sluncem toho má tolik co nabídnout. Eilat je jednou z jeho perel. Leží na nejjižnějším cípu státu Izrael, slouží jako brána Egypta na západní straně i Jordánska na té východní. Přilehlé Rudé moře oplývá písečnými plážemi i barevným korálovým útesem, okolní poušť skrývá poklady jako úchvatný Červený kaňon a nesmírně nádherné údolí Timna. Místní lidé jsou velmi pohostinní, popovídejte si s nimi a ochutnejte lahodný cizrnový falafel, hummus ovoněný petrželkou a bylinkami nebo na jazyku se rozpadající krůtí shawarmu.

Super termín vychází například od 13. 1. – 20. 1. Tento termín rezervujte na webu aerolinky >>

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 45 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: leden 2020
 • Termíny:
  • 10. 1. – 20. 1.  za 1 053 Kč
  • 13. 1. – 20. 1. za 878 Kč
  • 20. 1. – 24. 1. za 878 Kč
  • 27. 1. – 3. 2. za 1 150 Kč
  • .. a další

Ubytování

Přímo v samotném centru Eilatu se určitě ubytujte v tomto pěkném a skvěle hodnoceném Hotelu Comfort s bazénem za 640 Kč/os./noc. Skvělým a především i levným tipem jsou pak tyto apartmány Rich Luxury Suites za 434 Kč/os./noc.

Ucelený přehled dalších nabídek naleznete tradičně na Bookingu, Hotels.com či AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud ve vašich plánech nefiguruje návštěva sousedního Jordánska, ale naopak plánujete pořádně procestovat Izrael, tak byste se určitě měli mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si auťák. S ním se vám bude cestovat o dost příjemněji a budete absolutními pány svého času.

 

Náhled letenky z Prahy do Eilatu za 878 Kč

Izrael - Eilat z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)