Izrael – Eilat z Prahy za 518 Kč
22.10.2019

Izrael - Eilat z Prahy

518

O této nabídce

Za báječnou cenu si nyní můžete zaletět z Prahy na jih Izraele do Akabského zálivu a to začátkem nového roku. Cenovka za zpáteční let Praha – Eilat se pohybuje od 518 Kč. V ceně je sice malé příruční zavazadlo, ale kdo bude chtít, může si dokoupit za pár stovek druhé příruční a nemusí se strachovat co s sebou vzít a co nechat doma. Navíc bude po vánočních hodech a bude tedy potřeba počítat s nějakým tím kilíčkem navíc.

Perlou v poušti Izraele, oázou na Akabském pobřeží, spásným odpočinkem Židů na cestě za zemí zaslíbenou. Tím vším je Eilat, město, o němž je zmínka už ve Starém zákoně. Nachází se na samém jihu Izraele, blízko Egyptským hranicím, díky své poloze u Rudého moře je strategickým obchodním přístavem a zároveň vábítkem turistů. Vydejte se za blízkou exotikou a navštivte dechberoucí údolí Timna a ladné linie Červeného kaňonu, a nebo překročte hranice do sousedního Jordánska a navštivte světově známé skalní město Petra.

Super termín vychází například od 13. 1. – 17. 1. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: leden 2020
 • Termíny:
  • 6. 1. – 10. 1. za 648 Kč
  • 13. 1. – 17. 1. za 518 Kč
  • 20. 1. – 27. 1. za 518 Kč
  • 27. 1. – 3. 2. za 767 Kč
  • 31. 1. – 3. 2. za 939 Kč
  • … a další

Ubytování

Přímo v samotném centru Eilatu se určitě ubytujte v tomto pěkném a skvěle hodnoceném Hotelu Comfort s bazénem za 640 Kč/os./noc. Skvělým a především i levným tipem jsou pak tyto apartmány Rich Luxury Suites za 434 Kč/os./noc.

Ucelený přehled dalších nabídek naleznete tradičně na Bookingu, Hotels.com či AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud ve vašich plánech nefiguruje návštěva sousedního Jordánska, ale naopak plánujete pořádně procestovat Izrael, tak byste se určitě měli mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si auťák. S ním se vám bude cestovat o dost příjemněji a budete absolutními pány svého času.

Náhled letenky z Prahy do Eilatu za 518 Kč

Izrael - Eilat z Prahy za 518 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)