Izrael – Eilat z Prahy od 1 126 Kč
9.10.2018

Izrael - Eilat z Prahy

1126

O této nabídce

Vypravte se během zimních lednových dní do tepla – do Izraele. Letenky nyní z Prahy do Eilatu (města ležícího na hranicích Izraele a Jordánska) stojí od 1 126 Kč. Termíny vychází na celý týden, ale dají se sehnat i letenky s pobytem jen na pár dnů. Ačkoliv se jedná o zimní měsíc, i tak bude v těchto zemích teplo, tak vám příruční zavazadlo bude i tak bohatě stačit.

No a během pobytu v těchto končinách se můžete vykoupat v Rudém moři, navštívit jeden z divů světa – skalní město Petra, a v neposlední řadě si určitě rádi pochutnáte na tradičních izraelských pokrmech, například na falafelu, cizrnové kaši či výtečném hummusu (kdo ještě neochutnal, tak se nenechte odradit názvem).

Super termín vychází na 11. 1. – 18. 1. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: leden 2019
 • Termíny:
  • 4. 1. – 11. 1. za 1 388 Kč
  • 7. 1. – 11. 1. za 1 215 Kč
  • 11. 1. – 18. 1. za 1 126 Kč
  • 21. 1. – 28. 1. za 1 279 Kč
  • …a další

Ubytování

V Eilatu vám můžeme doporučit strávit pár nocí v Comfort Hotel Eilat, který nabízí kromě ubytování i venkovní bazén. Za dvoulůžák se snídaní zde dáte 950 Kč/os. Pokud si sem jedete jen odpočinout a trošku se vyrelaxovat, můžeme doporučit ubytovánív Be Club Hotel, kdde za ubytování s All Inclusive dáte 1 600 Kč.
V Aqapě zas doporučujeme hodně výjimečný Double Tree by Hilton Hotel Aqapa, kde za krásný dvoulůžkový pokoj s výhledem na město a se snídaní dáte 1 300 Kč/os.

 

Jak se dostat do Petry

Nasedněte do taxíku a dojeďte na izraelsko-jordánskou hranici. Přejděte ji pěšky (nelze jinak), usmlouvejte si taxík na celý den s předem domluveným itinerářem Petra => Wádí Rum => a zpět. Výlet můžete udělat samozřejmě i na více dní, za jeden den je to zvládnutelné. Velmi pěkné je mimochodem nocování ve Wádí Rum.

Víza

Do Izraele vám stačí jen pas, do Jordánska si můžete zakoupit víza po příjezdu na hraničním přechodě Eilat/Aqaba.

Náhled letenky z Prahy do Eilatu za 1 126 Kč

Izrael - Eilat z Prahy od 1 126 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)