Izrael – Eilat – 1096 Kč
25.7.2016

Izrael - Eilat

O této nabídce

Vydejte se v listopadu do izraelského Eilatu, vykoupejte se v rudém moři a navštivte v Jordánsku nedaleké skalní město Petra. Zpáteční letenku z Bratislavy do Eilatu na letiště Ovda pořídíte za 40 EUR neboli 1096 Kč. Například s odletem 20. listopadu a návratem 24. listopadu.

Eilat je u Rudého moře, takže pár dní bychom se koupali s delfíny a pak si udělali jednodenní výlet k Petře a Wádí Rum. Alternativně můžete rovnou po příletu překročit hranice do Jordánska a bydlet v Aqabě, která není tolik turisticky známá jako Eilat.

Jak do skalního města Petra

Dojeďte taxíkem na nedalekou hranici s Jordánskem, přejděte ji pěšky, vemte na druhé straně taxík a usmlouvejte si ho na celý den. Kromě samotné Petry navštivte i Wádí Rum. Výlet do skalního města se dá stihnout i za jeden den, nicméně počítejte s tím, že pokud si pořídíte vstupenku v den, kdy jste překročili hranice do Jordánska, vstupné, bude o dost dražší.

[highlightbg]

Rezervace: přímo na ryanair.com

Zavazadla v ceně: 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm, celkově 10 kg, bohatě na pár dní stačí

Dostupnost: listopad – prosinec 2016

[/highlightbg]

Ubytování v Eilatu

V Eilatu vychází solidně tenhle Guest house. My bychom ale překročili hranici a bydleli v jordánské Aqabě, takový Hilton na pořád dostupných 1300 Kč/os/noc. 🙂

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
24 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)