Italská Neapol na podzimní prodloužený víkend – z Prahy
31.8.2020

Italská Neapol na podzimní prodloužený víkend – z Prahy

998

O této nabídce

Jednou z dalších destinací, která vás láká k výletu na prodloužený víkend během podzimních měsíců, je italská Neapol. Zpáteční letenky z Prahy do Neapole pořídíte prakticky na všechny listopadové prodloužené víkendy (sobota dopoledne– pondělí odpoledne) za 998 Kč. V případě prodloužených víkendů prosincových si pak nepatrně (stokoruna) připlatíte. Tyto prima letenky nabízí britská letecká společnost easyJet, což znamená, že v základní ceně je jen příruční zavazadlo (to však nemá hmotnostní limit).

Ochutnej Neapol

Vidět Neapol a zemřít. A opravdu, jestli za to nějaké město stojí, tak právě vášnivá a nespoutaná Neapol. Leží pod sopkou Vesuv, stíněná slávou Říma a Florencie, sama toho má tolik co nabídnout. Je Itálií bez přetvářky, plná hluku, davů, pokřikování a barevného prádla pověšeného jentak mezi domy přes ulici. Line se jí vůně její výtečné pizzy, vždyť odtud tohle skvělé jídlo pochází. Poznejte neapolskou historii, toulejte se městem a hlavní třídou Via Tribunali, snad na každém rohu stojí muzeum, galerie plná umění nebo malebné náměstí. A co teprve ty královské paláce a hrady!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky easyJet
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 × 45 × 25 cm
 • Dostupnost: listopad & prosinec 2020
 • Příkladové termíny:
  • 7. – 9. 11. za 998 Kč (sobota–pondělí)
  • 14. – 16. 11. za 998 Kč (sobota–pondělí)
  • 21. – 23. 11. za 998 Kč (sobota–pondělí)
  • 28. – 30. 11. za 998 Kč (sobota–pondělí)
  • 5. – 7. 12. za 1 088 Kč (sobota–pondělí)
  • 12. – 14. 12. za 1 088 Kč (sobota–pondělí)
  • 19. – 21. 12. za 998 Kč (sobota–pondělí)

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k termínům v listopadu a prosinci však s potenciální rezervací bydla ještě nějaký týden vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně později bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Náhled letenky z Prahy do Neapole za 998 Kč

Italská Neapol na podzimní prodloužený víkend – z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)