Itálie – lednové Bari z Prahy za 869 Kč
21.11.2019

Lednové Bari z Prahy

869

O této nabídce

Zaleťte si po Vánocích odpočinout do Apulie, překrásné oblasti na jihu Itálie. Letenky z Prahy do Bari vás vyjdou na krásných 869 Kč. Na koupačku to sice nebude, ale můžete se vydat za poznáním po krásách okolí. Itálie – lednové Bari z Prahy za 869 Kč vychází například od 11.1-18.1. Tento termín rezervujte na webu aerolinky >>

Bari je nádherné město ležící v Apulii na samém jihu Itálie. Mísí se v něm působivé kontrasty, staré a nové, hlučné i klidné. Bari Vecchia je poseto bazilikami a úchvatnými kostely a v ulicích tam opálené Italky ručně tvarují těstoviny orecchiette. Z balkónů tam visí barevné prádlo a pod ním se hlasitě prohánějí skútry. Pobřeží je v Apulii lemováno nejen zlatavými písky, ale také přístavy s vůní čerstvých ryb, kde rybáři prodávají své úlovky a opravují sítě.

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: leden 2020
 • Termíny:
  • 11. 1. – 18. 1. za 1 117 Kč 
  • 18. 1. – 25. 1. za 1 081 Kč
  • 25. 1. – 28. 1. za 869 Kč
  • .. a další

Ubytování

K přespání bychom volili buď Barion Hotel za 798 Kč / os. / noc. nebo o něco lepší B&B Residenza Piazza Moro za 1 203 Kč / os. / noc. V obou případech je snídaně v ceně.

Další možnosti ubytování hledejte na stránkách Hotels.com, Booking.com nebo na AirBnB.

Náhled letenky: Itálie – lednové Bari z Prahy za 869 Kč

Itálie – lednové Bari z Prahy za 869 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)