Itálie – Bergamo z Ostravy za 342 Kč
30.1.2019

Itálie - Bergamo z Ostravy

342

O této nabídce

Největší nízkonákladový evropský dopravce Ryanair tradičně nabízí letenky za pár euro. Tentokráte se tyto „eurovky“ mohou přímo týkat i českých cestovatelů, neboť jsou dostupné na trase z Ostravy do Bergama. Jedná se o jednu z vůbec posledních možností, jak si tuto linku proletět, neboť linka je odsouzena k zániku a poslední spoj mezi oběma městy je naplánován na 28. března. Zpáteční letenky ze Slezska do Lombardie pořídíte vždy za 342 Kč v termínových kombinacích neděle – čtvrtek. Což vpravdě není pro standardně pracující jedince moc atraktivní kombinace, z našeho pohledu se jedná o skvělou možnost zejména pro studenty, kterým ještě nezačal letní semestr či mají volnější rozvrh, anebo zajímavý tip na výlet o jarních prázdninách.

Časová dotace  třech a půl dne je pak na poznání Lombardie rozhodně dostatečná. Projdete si historické centrum (Cittá Alta) v Bergamu a zamíříte za městskou turistikou do Milána. Koho pak spíše lákají přírodní krásy, ten se vydá k objevovat malebnou krajinu kolem Lago di Garda.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu 
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: únor & březen 2019
 • Termíny:
  • 17. – 21. 2. za 342 Kč
  • 24. – 28. 2. za 342 Kč
  • 3. – 7. 3. za 342 Kč
  • 17. – 21. 3. za 342 Kč
  • 24. – 28. 3. za 342 Kč

Ubytování

Vzhledem k pozdnímu nočnímu příletu určitě první noc zůstaňte přímo v Bergamu. S klidem vám doporučíme tento pohodlný hotel za 645 Kč/os./noc anebo tento apartmán za 540 Kč/os./noc. Budete-li pokračovat směrem do Milána, tak se mrkněte na tento jednoduchý hotel ve čtvrti San Siro za 651 Kč/os./noc anebo tento dobře hodnocený hostel v centru města za 954 Kč/os./noc.  Další nabídku ubytovacích kapacit hledejte na Bookingu či Hotels.com.

Náhled letenky z Ostravy do Bergama za 342 Kč

Itálie - Bergamo z Ostravy za 342 Kč

Bude se hodit

Ryanair

guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Marcela

Dobrý den,

jak je možné, že dnes už jsou letenky za úplně jinou cenu ? Nyní již za 775,22 Kč.

Děkuji za odpověď. MR

Tomas

Ostravské letiště se nachází na Moravě, ne ve Slezsku ….

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)