Itálie – Bergamo z Ostravy za 342 Kč
30.1.2019

Itálie - Bergamo z Ostravy

342

O této nabídce

Největší nízkonákladový evropský dopravce Ryanair tradičně nabízí letenky za pár euro. Tentokráte se tyto „eurovky“ mohou přímo týkat i českých cestovatelů, neboť jsou dostupné na trase z Ostravy do Bergama. Jedná se o jednu z vůbec posledních možností, jak si tuto linku proletět, neboť linka je odsouzena k zániku a poslední spoj mezi oběma městy je naplánován na 28. března. Zpáteční letenky ze Slezska do Lombardie pořídíte vždy za 342 Kč v termínových kombinacích neděle – čtvrtek. Což vpravdě není pro standardně pracující jedince moc atraktivní kombinace, z našeho pohledu se jedná o skvělou možnost zejména pro studenty, kterým ještě nezačal letní semestr či mají volnější rozvrh, anebo zajímavý tip na výlet o jarních prázdninách.

Časová dotace  třech a půl dne je pak na poznání Lombardie rozhodně dostatečná. Projdete si historické centrum (Cittá Alta) v Bergamu a zamíříte za městskou turistikou do Milána. Koho pak spíše lákají přírodní krásy, ten se vydá k objevovat malebnou krajinu kolem Lago di Garda.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu 
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: únor & březen 2019
 • Termíny:
  • 17. – 21. 2. za 342 Kč
  • 24. – 28. 2. za 342 Kč
  • 3. – 7. 3. za 342 Kč
  • 17. – 21. 3. za 342 Kč
  • 24. – 28. 3. za 342 Kč

Ubytování

Vzhledem k pozdnímu nočnímu příletu určitě první noc zůstaňte přímo v Bergamu. S klidem vám doporučíme tento pohodlný hotel za 645 Kč/os./noc anebo tento apartmán za 540 Kč/os./noc. Budete-li pokračovat směrem do Milána, tak se mrkněte na tento jednoduchý hotel ve čtvrti San Siro za 651 Kč/os./noc anebo tento dobře hodnocený hostel v centru města za 954 Kč/os./noc.  Další nabídku ubytovacích kapacit hledejte na Bookingu či Hotels.com.

Náhled letenky z Ostravy do Bergama za 342 Kč

Itálie - Bergamo z Ostravy za 342 Kč

Bude se hodit

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)