Itálie – Benátky z Prahy za 588 Kč
3.10.2019

Itálie – Benátky z Prahy

588

O této nabídce

Vytrhněte se z rutinní šedě každodenních povinností a nechte se odnést do romantických Benátek. Pohodlně z našeho hlavního města vás na letiště v Trevisu hodí za pár šupů nízkonákladovka Ryanair. Ač se to při prvním pohledu do mapy příliš nezdá, z Trevisa do Benátek je to co by kamenem dohodil. Přímou linku obsluhují italské dráhy, které vás za půl hodiny dovezou na nádraží na hlavním ostrově. Rozhodně ale nespácháte hřích, pokud se rozhodnete jeden den samotnému Trevisu věnovat. Je to malebné menší městečko, které má svoje kouzlo. Příkladovou rezervací prodlouženého víkendu je např. letenka Praha – Benátky 6. – 10. 11. za 588 Kč.

Siluety gondol a kamenných oblouků mostu Ponte di Rialto se noří z ranní mlhy stoupající z klidné hladiny kanálu. Mohutné kupole zdobí nebe nad náměstím svatého Marka. Že to zní jako sen, jako pohádka? Benátky jsou mnohými nazývány nejromantičtějším městem světa, i taková Paříž by se mohla jít zahrabat. Prozkoumávejte ale město brzy po ránu nebo naopak těsně než se slunce začne nořit za obzor, ať se vyhnete davům všech těch, kteří Benátky tak milují. Sedněte na vaporetto a nechte se dovézt i na okolní ostrůvky, zkuste třeba okouzlující a pestrobarevné Burano.

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky společnosti Ryanair anebo jednoduše přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2019 – březen 2020
 • Příklady prodloužených víkendů:
  • 6. – 10. 11. za 588 Kč
  • 20. – 24. 11. za 588 Kč
  • 4. – 8. 12. za 776 Kč
  • 13. – 16. 12. za 647 Kč
  • 10. – 12. 1. za 776 Kč
  • 5. – 9. 2. za 906 Kč
  • 6. – 8. 3. za 1 025 Kč

Ubytování

V samotných Benátkách jsou hotely dost drahé, a tak doporučujeme složit hlavu buď ve zmíněném Trevisu, anebo v přilehlém Mestre, které je od Benátek na dohled a cenová kategorie tamějších ubytovacích zařízení je o několik řádů níž.

My bychom se do peřin zachumlali v krásném hotelu Ca‘ dei Barcarolist za 441 Kč / os. / noc nebo v hotelu Venezia za 708 Kč / os. / noc. Obě ubytka leží v blízkosti centra Mestre a také v obou dostanete snídani zdarma.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 588 Kč

Itálie – Benátky z Prahy za 588 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)