Itálie – Bari – Wizzair – 858 Kč
1.9.2013

Itálie – Bari – Wizzair – 858 Kč

O této nabídce

Jen na omezené množství listopadových termínů nabízí Wizzair zpáteční letenky z Prahy do italského Bari za 858 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend 13. listopadu s návratem 17. listopadu, případně o týden později, tedy 20. listopadu s návratem 24. listopadu.

Další, mírně dražší termíny (1058 Kč)

  • 10. listopadu – 17. listopadu
  • 17. listopadu – 24. listopadu
  • 6. listopadu – 10. listopadu

Na tuto cenu dosáhnete, vystačíte-li si s malým 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm a jste u Wizzairu členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte dvě, zakupte si roční členství při nákupu letenky, letenka vás v tomto případě vyjde na o 165 Kč/os. dráž.

Ubytování v Bari

Chcete-li bydlet v centru Bari, potom vám doporučujeme tento jednoduchý hotel 605 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bari, Italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)