Istanbul – Wizzair / Pegasus airlines – 2828 Kč
9.10.2012

Istanbul – Wizzair / Pegasus airlines – 2828 Kč

O této nabídce

Díky Wizzairu a Pegasusu se nyní můžete podívat z Prahy do Istanbulu jenom za 2828 Kč, a to např. v termínu 18. – 23.1. Pokud jste členy Wizzair Xclusive clubu, je tato cena konečná, v opačném případě si budete muset přibližně 250 Kč připlatit.

Letenky můžete rezervovat následovně:

18.1. Praha – Milán Bergamo (Wizzair)
18.1. Milán Bergamo – Istanbul – S.Gokcen (Pegasus airlines)

23.1. Istanbul – Řím Fiumicino (Pegasus Airlines)
23.1. Řím Fiumicino – Praha (Wizzair)

Ubytování doporučujeme v nádherném hotelu přímo v centru města u Modré měšity, v němž nyní za dvoulůžkový pokoj s výhledem na Marmarské moře zaplatíte jen 12,5 EUR za os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)