Istanbul – Wizzair – 963 Kč
13.10.2013

Istanbul – Wizzair – 963 Kč

O této nabídce

Maďarský Wizzair stále nabízí pro nízkonákladové cestovatele výhodné letenky z Budapešti do Istanbulu. Za modrou mešitou se můžete vydat už za 963 Kč. Příkladem může být odlet 6. ledna s návratem 10. ledna. Tato cena platí pro členy Discount klubu, pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte a za letenku zaplatíte stále slušných 1115 Kč. Letenku doporučujeme hradit v maďarských forintech kartou, pokud nemáte špatný kurz na vaší kartě, dosáhnete lepší ceny. Letenky jsou dostupné během prosince a ledna.

Jak do Budapešti?

Do Budapešti se můžete dostat autobusy Eurolines, Orangeways či Student Agency příp. vlakem a jízdenkou Včasná Evropa – Maďarsko.

Ubytování v Istanbulu

Levné ubytování v Istanbulu pořídíte v centru včetně snídaně už za 242 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)