Istanbul – Wizzair – 1183 Kč
18.12.2013

Istanbul – Wizzair – 1183 Kč

O této nabídce

Podívat se během zimy do Istanbulu můžete levně s Wizzairem. Zpáteční letenku z Budapešti (BUD) do Istanbulu (SAW) pořídíte za 1183 Kč. Příkladem může být odlet 5. února s návratem 12. února. V ceně letenky máte malé kabinové zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm s maximální hmotností 10kg. Cena je platná pro členy Discount klubu, pokud členy nejste, za letenku zaplatíte 1467 Kč. Na tuto cenu dosáhnete ve zmiňovaný termín, o 200 Kč dražší letenku poté pořídíte na další termíny od půlky ledna do konce února.

Ubytování v Istanbulu

Velmi levné ubytování v centru Istanbulu pořídíte kousek od věže Galata za 332 Kč/os/noc.

TIP: Chcete-li být v Istanbulu pouze na prodloužený víkend, potom doporučujeme data 5. února – 9. února, 1193 Kč pro členy, event. s novým členstvím za 1568 Kč.

Jak se dostat do Budapešti

Podle nás nejpohodlněji vlakem za 996 Kč s ČD, kupte si jízdenku Včasná Evropa alespoň 3 dny před odjezdem. Alternativně můžete jet autobusem se Student Agency, Orangeways či Eurolines.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)