Istanbul – Wizzair – 1183 Kč
18.12.2013

Istanbul – Wizzair – 1183 Kč

O této nabídce

Podívat se během zimy do Istanbulu můžete levně s Wizzairem. Zpáteční letenku z Budapešti (BUD) do Istanbulu (SAW) pořídíte za 1183 Kč. Příkladem může být odlet 5. února s návratem 12. února. V ceně letenky máte malé kabinové zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm s maximální hmotností 10kg. Cena je platná pro členy Discount klubu, pokud členy nejste, za letenku zaplatíte 1467 Kč. Na tuto cenu dosáhnete ve zmiňovaný termín, o 200 Kč dražší letenku poté pořídíte na další termíny od půlky ledna do konce února.

Ubytování v Istanbulu

Velmi levné ubytování v centru Istanbulu pořídíte kousek od věže Galata za 332 Kč/os/noc.

TIP: Chcete-li být v Istanbulu pouze na prodloužený víkend, potom doporučujeme data 5. února – 9. února, 1193 Kč pro členy, event. s novým členstvím za 1568 Kč.

Jak se dostat do Budapešti

Podle nás nejpohodlněji vlakem za 996 Kč s ČD, kupte si jízdenku Včasná Evropa alespoň 3 dny před odjezdem. Alternativně můžete jet autobusem se Student Agency, Orangeways či Eurolines.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tereza

Můžu se zeptat, kde takovéto letenky seženu? Přímo na stránkách Wizzair jsem našla pouze dražší. Děkuji.

zaletsi

Ahoj Terko,

akce obvykle trvají do té doby, než levné letenky někdo koupí a cena zdraží, asi jsi nám psala i do Hledám letenku, teď to stojí okolo těch 2 – 3 000 Kč z Budapešti.

Jirka

Tereza

Děkuji za obě odpovědi 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)