Istanbul – Turkish Airlines – 2626 Kč
16.4.2013

Istanbul – Turkish Airlines – 2626 Kč

O této nabídce

Turkish Airlines Vám nyní nabízí možnost podívat se opravdu levně do Istanbulu, když nabízí v listopadu a prosinci spoustu letenek z Vídně za 2626 Kč. Jedinou podmínkou je, že do Istanbulu nemůžete letět mezi 18. – 28.12. a nemůžete se vracet v neděli. Letenky si můžete rezervovat v tomto vyhledávači.

Díky Smart nabídce bookingu nyní lze rezervovat dobré ubytování 200m od modré mešity jen za necelých 500 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul, azerbajdzan{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)