Istanbul – Turkish Airlines – 2133 Kč
13.5.2013

Istanbul – Turkish Airlines – 2133 Kč

O této nabídce

Turkish Airlines rozšiřuje svou nabídku výhodných letů z Vídně do Istanbulu, díky čemuž je tak nyní možné koupit letenky za 2133 Kč téměř kdykoliv od začátku listopadu do konce března 2014. Jako příklad uvádíme termín 29.12. – 1.1. Letenky můžete nejlevněji rezervovat v našem vyhledávači.

Ubytování na dvojlůžkovém pokoji v dobře hodnoceném hotelu přímo v centru je možné i na Silvestra sehnat za 400 Kč na os. a noc. V této ceně je navíc možnost zrušení rezervace zdarma.

Do Vídně se nejsnadněji dostanete se společností Student Agency, která provozuje autobusové linky až na letiště přibližně v 2 hodinových intervalech.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)