Istanbul – Turkish Airlines – 2 272 Kč
8.3.2013

Istanbul – Turkish Airlines – 2 272 Kč

O této nabídce

Aerolinky Turkish Airlines, oceněné Skytraxem jako nejlepší evropská aerolinka 2012, nabízejí na listopadové a prosincové termíny levné letenky z Vídně do Istanbulu. Jako příklad uvádíme prodloužený víkend 1. – 4. listopadu. Letenky je třeba rezervovat do 31. března. Další dostupné termíny naleznete přehledně v tomto kalendáři.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)