Istanbul – Pegasus airlines – 2250 Kč
20.2.2013

Istanbul – Pegasus airlines – 2250 Kč

O této nabídce

V poslední době jsme trochu opomíjeli aerolinku Pegasus, se kterou se dá hlavně na Střední východ létat velice levně. Z jejich nabídky jsme pro Vás vybrali let z Vídně do tureckého Istanbulu pouze za 2250 Kč, a to například v termínu 11.5. – 15.5.

Ubytování je v Istanbulu srovnatelné s Prahou a za dvoulůžkový pokoj zaplatíte za zmíněné 4 dny asi 1500 Kč na osobu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)