Istanbul – Pegasus Airlines – 2 657 Kč
18.11.2012

Istanbul – Pegasus Airlines – 2 657 Kč

O této nabídce

Pegasus Airlines nabízejí výhodné letenky do Istanbulu. Prodloužený únorový víkend s odletem z Vídně vychází na 2 657 Kč včetně odbaveného zavazadla. Jako příklad uvádíme odlet 6. února s návratem 11. února. Letenky jsou dostupné zejména v období února a března.

Levné ubytování v kvalitním hotelu pořídíte od 316 Kč/os/noc včetně snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)