Istanbul na jaře a v létě – odlet z Prahy – 2235 Kč
26.10.2014

Istanbul na jaře a v létě - odlet z Prahy

O této nabídce

Podle výsledků ankety dailymail je Istanbul pro turisty nejpřitažlivějším městem na světě, když v posledních letech udělal ve všech směrech obrovský pokrok a dokázal se dostat i před Řím, Londýn a Paříž. Právě sem spustil v loňském roce svou linku z Prahy Pegasus Airlines, když zpáteční letenky je možné koupit okolo 3000 Kč. Pokud se chcete dostat ještě zhruba o 800 Kč níže, můžete si zakoupit voucher na italské mutaci Grouponu, kdy za 19 EUR obdržíte slevu 60 EUR pro nákup letenky na italské mutaci eDreams. Vzhledem vysokým poplatkům za platbu kartou není sleva celých 40 EUR, ale přesto se jednoznačně vyplatí.

Uplatnění voucheru je samozřejmě možné i pro jiné letenky (včetně nízkonákladových společností), ideálně v ceně od 60 do 150 EUR.

Dále je třeba zmínit, že rezervační systém eDreams není zrovna uživatelsky příjemný a že nákup letenky zde Vás někdy může stát dost nervů. Nás to přesto neodradilo a letenky už máme (cena přesně odpovídá částce stržené z účtu České spořitelny). 🙂

Příklady termínů:

  • 28. – 31.5.
  • 4. – 7.7. – využití červencových svátků
  • termíny duben – červenec 2015

Další termíny najdete na stránkách Pegasus, když zaškrtnete, že jste s termínem flexibilní (abyste se dostali na tuto cenu, je třeba, aby byl přes připočtením dalších poplatků let tam za 48 EUR a zpátky za 27 EUR).

Ubytování:

Velkou výhodou Istanbulu je to, že se zde poměrně levné ubytování a dvojlůžkový pokoj v centru města můžete pořídit už za 400 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 shortcodeid=“fd916862″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul, Turkey{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)