Istanbul a Teherán (Írán) z Prahy – od 1790 Kč
10.10.2014

Istanbul a Teherán (Írán) z Prahy

O této nabídce

Pouze dnes (podle českého času do 23:00) poskytuje aerolinka Pegasus slevu  svým členům slevu ve výši 30 % na všechny lety. Díky tomu si můžete zaletět do destinací jako je Istanbul nebo Teherán už od 1790 Kč, a to s ODLETEM Z PRAHY. Členem se můžete stát bezplatně na základě vyplnění formuláře a potvrzení obdrženého e-mailu. Slevu uplatníte tak, že těsně před platbou zaškrtnete 30 % slevu (po celou rezervaci vidíte plnou cenu)

Nejlevnější letenky jsou dostupné na únor a březen 2015, a to mnoha různých termínech (před výběrem doporučujeme kliknout, že jsme flexibilní a zobrazí se nabídka na celý měsíc).

  • Istanbul: 1790 Kč
  • Teherán: 4220 Kč
  • a mnoho dalších míst zejména stření Asie a Blízkého východu.

[google-map-v3 shortcodeid=“9586d97a“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tehran{}4-default.png|Orlando{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)