Island z Vídně v březnu od 1 427 Kč
10.12.2018

Island z Vídně v březnu

od 1 427

O této nabídce

 

Nevíte kam v březnu? Na lyže se vám nechce, ale chcete si ještě užít tu správnou zimní atmosféru a třeba i vidět jeden z nejúchvatnějších jevů naší oblohy? Tak co vyrazit na Island. Letenky z Vídně vás vyjdou od 1 427 Kč s členstvím ve WDC, bez něj o pár stovek dráž. Sbalte foťák, stativ a rukavice a můžete vyrazit.

Proč jet na Island v zimě? Těch důvodů je několik. Kdo by nechtěl vidět zasněženou islandskou krajinu, zmrzlé vodopády a jezera, aktivní sopky vyčnívající z bílé peřiny, sopečné pouště zasypané sněhovým popraškem a hlavně – polární záři! Vedle Norska je Island další perfektní lokalitou na pozorování Aurory Borealis. A nebojte, počasí v zimě zde není tak strašné, jak by si každý díky poloze ostrova představoval. Jen určitě nezapomeňte na kulichy a rukavice!

Nejlevnější termín vychází od 7. 3. – 14. 3. Tento termín rezervujte zde >>
 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: březen – duben 2019
 • Termíny:
  • 7. 3. – 14. 3. za 1 427 Kč
  • 5. 3. – 12. 3. za 1 733 Kč
  • 12. 3. – 19. 3. za 1 811 Kč
  • 19. 3. – 28. 3. za 1 630 Kč
  • 28. 3. – 4. 4. za 1 630 Kč
 • Tip:Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Počítejte určitě ale s tím, že i za ubytování zde zaplatíte docela majlant.
Jednou z variant je samozřejmě buknout si ubytování přes Hotels.comBooking.com, případně AirBnB. Možností je tak akorát, tak pokud plánujete vyrazit v hlavní sezoně, tak bychom určitě ubytování rezervovali dopředu. V Reykjavíku můžeme doporučit Reykjavik Hostel Village za 1 400 Kč/os a nebo trošku luxusnější  Guesthouse Galtafell, kde za dvoulůžák zaplatíte 2 300 Kč/os.
Termíny jsou na zimu, takže nepočítejte s tím, že byste spali ve stanu.

Autopůjčovna

Pokud neplánujete jet opravdový punk a stopovat, určitě doporučujeme půjčit si auto. Jelikož tato nabídka je na zimní termíny, tak určitě doporučujeme si za auto trošku připlatit a půjčit si SUV s pohonem 4×4. Nějaké pěkné fáro si můžete půjčit v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně na Island za 1 427 Kč

Island z Vídně v březnu od 1 427 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)