Island z Prahy za 2 678 Kč
8.6.2017

Island z Prahy

O této nabídce

Konkurenční boj na trase mezi Prahou a Reykjavíkem tlačí ceny letenek na velmi pohledné částky, kterých je téměř škoda nevyužít. Maďarský nízkonákladový dopravce Wizzair nyní přímo pobízí k výletu severním směrem – za ledovci, za velrybami, za neodolatelnými přírodními scenériemi s vodopády a gejzíry. Vydejte se tedy do země ohně a ledu již v horizontu pár dní za 2 678 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
  • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
  • Dostupnost: červen 2017
  • Termíny:
   • 11. – 21. 6. za 3 078 Kč
   • 14. – 28. 6. za 2 828 Kč
   • 18. – 25. 6. za 2 678 Kč
   • 18. 6. – 2. 7. za 2 958 Kč
   • 21. – 25. 6. za 2 948 Kč
  • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

 

Ubytování

Cenová hladina služeb na Islandu je už trochu méně příjemná zpráva pro všechny potenciální cestovatele. Pokud pofrčítě ve skupince, tak se vyplatí dát slóžo na odbavené zavazadlo, do něhož napakujete spacáky a stan. Tento způsob bude určitě nejekonomičtější a i počasí by mu v červnu již mělo být nakloněno. Případně se vyberte z nabídky na Bookingu. Velice dobře vychází nejrůznější chaty pro ca 4 osoby. V odlehlejších lokalitách pak dejte šanci AirBnB – to je na islandu už také velmi rozšířeno.

Pro nocování v Reykjavíku bychom si vybrali tento jednoduchý hostel v samotném srdci města, který můžeme sami doporučit. Teď v červnu vychází na 1 841 Kč/os./noc. Nicméně pokud je pro Vás cena hlavní prioritou, tak složte hlavu ve sdíleném pokoji v tomto Hostelu B 14 za 1 183 Kč/os./noc

 

Autopůjčovna

Půjčit si auto na Islandu je téměř povinnost. Jedině tak budete mít absolutní volnost a je pouze na Vás jak si dovolenou naplánujete resp. které části tohoto magického ostrova se rozhodnete objevit. V rámci místní hromadné dopravy byste  rozhodně ztratili velké množství času. Proto se vyplatí omrknout naši autopůjčovnu, kde si vyberete auťák a ten na Vás může čekat již ihned po příletu na letišti.

Náhled letenky z Prahy na Island za 2 678 Kč

 

Island z Prahy za 2 678 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)