Island z Prahy – 5 534 Kč, o letních prázdninách
13.2.2014

Island z Prahy, o letních prázdninách

O této nabídce

Zpáteční letenky na Island na konci srpna můžete pořídit stále levně s Easyjetem.

Příkladem může být odlet z Prahy (PRG) 28. srpna přes Edinburg (EDI) do Reykjavíku (REK) s návratem 7. září přes Bristol (BRS) do Prahy (PRG). Letenky rezervujte nejlevněji na stránkách Easyjetu.

Dostupné termíny

  • 28. 8. – 7. 9.
  • 4. 9. – 14. 9. (cca 5 619 Kč)

Příklad rezervace pro 2 osoby

[singlepic id=141 w=640 h=480 float=center]

Jak na to

Nejprve vyhledejte jednosměrnou letenku z Prahy do Edinburgu, poté klikněte na Přidat další lety, vyhledejte jednosměrnou letenku z Reykjavíku do Bristolu, opět Přidat další lety a poté poslední letenku z Bristolu do Prahy.

Další možné kombinace do 6000 Kč

  • 28. srpna Praha => Edinburg (Easyjet)
  • 28. srpna Edinburg => Reykjavík (Easyjet)
  • 9. září Reykjavík =>Manchester (Easyjet)
  • 9. září Manchester => Praha (Jet2)

Nebo

  • 4. září Praha => Edinburg (Easyjet)
  • 4. září Edinburg => Reykjavík (Easyjet)
  • 16. září Reykjavík => Manchester (Easyjet)
  • 16. září Manchester => Praha (Jet2)

Easyjet rezervujte pomocí 3 jednosměrných letenek na jedné rezervaci (viz výše Jak na to) a Jet2 rezervujte na stránkách dopravce.

Ubytování na Reykjavíku

Pokud si budete s sebou brát odbavené zavazadlo, doporučujeme vzít s sebou stan. Chcete-li zůstat v Reykjavíku v relativně levném hotelu, doporučujeme tento Guesthouse.

Kolem ostrova

Ideálním dopravním prostředkem je půjčení automobilu, který si vyzvednete po příletu na letišti, a posléze ho tam také vrátíte. Mrkněte na náš porovnávač.

Neměli jste ještě půjčené auto? Přečtěte si náš návod, je to jednoduché.
[google-map-v3 shortcodeid=“dd225962″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Reykjavik, Iceland{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)