Island z Drážďan – 3606 Kč
11.3.2018

Island z Drážďan

3606

O této nabídce

Poznej tuhle nádhernou zemi plnou sopečných vulkánů, vodopádů a užij si hromadu dobrodružství. Na konec hlavní sezóny vychází zpáteční letenky z Drážďan do Reykjavíku na parádních 3606 Kč. V ceně letenky je navíc 20 kg zavazadlo k odbavení, což nebývá úplně obvyklé.

Ubytování

Kromě klasického Bookingu se na Islandu slušně rozrůstá komunita lidí, kteří nabízejí své vlastní chaty a pokoje přes AirBnB. Často to bývá nejlevnější varianta, o stanu uvažujte jen v případě, že máte rádi zimu, na přelomu září a října mohou teploty v noci klesnout k nule.

Autopůjčovna

Půjčená kára je na Islandu nejlepším způsobem dopravy. Ne úplně špatně vychází místní autopůjčovny, i když je to občas styl „rent a wrack„. Mrkněte na Geisir či Sadars. Mimo nich si ještě auta srovnejte u klasických globálních autopůjčoven.

Náhled letenky z Drážďan do Reykjavíku za 3606 Kč

Island z Drážďan - 3606 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)