Island z Berlína za 4100 Kč
24.2.2016

Island z Berlína a Budapešti

O této nabídce

Nízkonákladová aerolinka WOW air právě nabízí akční letenky v květnu z Berlína na Island za cenu jen lehce přes 4 tis. Kč. Za tuto cenu již je dostupných jen posledních několik letenek, takže doporučujeme s rezervací příliš neotálet.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách WOW Air
  • Termíny: nejlevněji 11. – 18.5. (4100 Kč), dále 25.5. – 3.6., 20.5. – 3.6., 15. – 25.5. atd.
  • Zavazadlo: v ceně je pouze příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 5 kg a rozměrech 56 x 45 x 25 cm (možnost dokoupení buď většího příručního, nebo odbaveného zavazadla)

Alternativa: jen o trochu dráž můžete koupit letenky z Budapešti se společnosti Wizzair.

[/highlightbg]

Ubytování na Islandu

Doporučujeme dokoupit minimálně jedno zavazadlo k odbavení a zabalit do něj stan, který poslouží jako perfektní ubytování kdekoliv na Islandu. 🙂  Pokud vás pojede větší skupina, můžete se ubytovat v tomto rodinném pokoji za 420 Kč na os. a noc. Další možností ubytování potom už vyjdou přibližně na 1000 Kč na os. a noc.

Kolem ostrova

Ostrov můžete objet půjčeným automobilem hnedka na letišti po příletu – mrkněte do našeho srovnávače  nebo na některou místní autopůjčovnu (www.geysir.is či www.sadcars.com). Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

Jak do Berlína?

Na trati Praha <=> Berlín panuje velká konkurence, aktuálně Student Agency prodává jízdenky jedním směrem od 270 Kč. Kromě nich se tam dostanete také s Eurolines či Flixbusem.

Island z Berlína za 4100 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)