Island z Berlína – 5 178 Kč
16.2.2015

Island v květnu

O této nabídce

Vydat se během května na Island můžete s aerolinkou Air Berlin. Zpáteční letenku z Berlína Tegelu (TXL) do Reykjavíku (REK) pořídíte za 183,91 EUR neboli 5 178 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 6. května a návrat 21. května.

[singlepic id=351 w=576 h=432 float=center]

Ubytování na Islandu

Vzhledem k tomu, že v ceně je odbavené zavazadlo, doporučujeme vzít s sebou stan, čímž ušetříte poměrně velkou částku za ubytování. Chcete-li zůstat v Reykjavíku v relativně levném hotelu, doporučujeme Guesthouse SummerDay, kde za noc zaplatíte přibližně 680 Kč/os./noc.

Okolo ostrova

Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.


 


guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Martina

Také jsem se již před nějakou dobou na tyto letenky dívala, to byly ještě za cca 4000 Kč. Je to však pro otrlé (zvlášť v případě stanování), v květnu je na Islandu průměrná denní teplota 5-10 stupňů a 70% pravděpodobnost, že v daném dni bude pršet 🙂 viz https://weatherspark.com/averages/27562/5/Reykjavik-Capital-Region-Iceland

Helena

Dobrý den, nějaké tipy na letenky na Island za rozumnou cenu během léta?

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Momentálně v létě tímhle směrem nic velmi zajímavého ani zajímavého není, kdyby bylo, určitě si to nenecháme pro sebe. 😉

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)