Island v létě – 3825 Kč
15.6.2016

Island v létě

O této nabídce

Ještě nemáte plány kam na začátek léta? Nádherný Island je jasná volba! Zpáteční letenku z Berlína do Reykjavíku pořídíte za 141 EUR neboli 3825 Kč s WOW Airem s odletem 25. června a návratem 5. července. Termín za tuhle cenu je jeden jediný, další termíny vycházejí o přibližně 1000 Kč dráž, např. 30. června s návratem 11. července.

[highlightbg]

  • Rezervuj na: Expedia.de
  • Zavazadla v ceně: příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 5 kg a rozměrech 56 x 45 x 25 cm (dalších 7kg kabinového za příplatek 38 USD/cestu), zavazadlo k odbavení potom stojí stejně, tj. 38 USD/cestu, lze dokoupit přes tuto stránku on-line).
  • Dostupné termíny: nejlevněji na přelomu června a července

[highlightbg /]

Ubytování na Islandu

Dokoupili bychom jedno zavazadlo k odbavení a vzali si do něj stan, který poslouží jako perfektní ubytování kdekoliv na Islandu. První noc v Reykjavíku se můžete ubytovat v tomto rodinném pokojiDalší možností ubytování potom už vyjdou přibližně na 1000 Kč/os./noc, čili stan je opravdu dobrá volba.

Kolem ostrova

Ostrov můžete objet půjčeným automobilem, ten si vyzvednete hned po příletu na letišti – mrkněte do našeho srovnávače  nebo na některou místní autopůjčovnu (www.geysir.is či www.sadcars.com).

Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

A jak do Berlína?

Do Berlína můžete jet autobusem Student Agency, Flixbusem či Eurolines, kteří se perou o zákazníky nebo tam můžete jet vlakem.

Náhled letenky za 141 EUR

Island v létě - 3825 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)