Island v létě – od 3 061 Kč
16.4.2015

Island v létě

O této nabídce

Nízkonákladový Wizzair přichází s novou linkou z polského Gdaňsku (GDN) na Island do Reykjavíku (REK) a s tím přicházejí samozřejmě i příjemné nízkonákladové ceny! Zpáteční letenky začínají už na 448 PLN neboli 3 061 Kč. Tato cena platí pro členy Wizzair Discount klubu (jak na Discount klub se dočtete v našem návodu). Jako příklad by mohl být výlet s odletem 19. června s návratem 29. června.

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadla: 10kg malé kabinové, 42 x 32 x 25 cm, 32kg k odbavení pořídíte za cca 1400 Kč tam i zpět
  • Dostupnost: od 19. června dále

[singlepic id=400 w=576 h=432 float=center]

 

Termíny jsou dostupné i na letní prázdniny, přičemž nejlevněji se tam dostanete například 10. července – 27. července za 388Kč!

Jak do Gdaňsku?

Do Gdaňsku se nejlevněji dostanete autobusem se společností Polskibus, která jezdí mezi Prahou a Gdaňskem 2x denně. Cesta trvá něco přes 13 hodin a ceny začínají už na 6 Kč za jednosměrnou jízdenku (pokud si vychytáte jejich pravidelnou promo akci, která by se měla co nevidět objevit na srpen a září). Běžná cena jízdenek se potom pohybuje mezi 250 – 650 Kč .

Druhou možností je letět z Wroclawi s Ryanairem do Varšavy a potom dále do Gdaňsku. Cena jednosměrných letenek se často pohybuje kolem 120 Kč, takže při 4 letech (Wroclaw – Varšava – Gdaňsk a zpět bude akční cena začínat zhruba na 500 Kč).

A samozřejmě, jestli máte auto a budete čtyři, můžete do Gdaňsku dojet po vlastní ose. 😉

Ubytování na Islandu

Pokud chcete na Islandu bydlet velmi levně, přikupte si na více lidí jedno odbavené 32kg zavazadlo a vemte si s sebou stan, čímž ušetříte poměrně velkou částku za ubytování. Chcete-li zůstat v Reykjavíku v relativně levném hotelu, doporučujeme Guesthouse SummerDay, kde za noc zaplatíte přibližně 680 Kč/os./noc.

Kolem ostrova

Objet ostrov kolem dokola můžete s půjčeným automobilem. Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)