Island v létě – od 3 061 Kč
16.4.2015

Island v létě

O této nabídce

Nízkonákladový Wizzair přichází s novou linkou z polského Gdaňsku (GDN) na Island do Reykjavíku (REK) a s tím přicházejí samozřejmě i příjemné nízkonákladové ceny! Zpáteční letenky začínají už na 448 PLN neboli 3 061 Kč. Tato cena platí pro členy Wizzair Discount klubu (jak na Discount klub se dočtete v našem návodu). Jako příklad by mohl být výlet s odletem 19. června s návratem 29. června.

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadla: 10kg malé kabinové, 42 x 32 x 25 cm, 32kg k odbavení pořídíte za cca 1400 Kč tam i zpět
  • Dostupnost: od 19. června dále

[singlepic id=400 w=576 h=432 float=center]

 

Termíny jsou dostupné i na letní prázdniny, přičemž nejlevněji se tam dostanete například 10. července – 27. července za 388Kč!

Jak do Gdaňsku?

Do Gdaňsku se nejlevněji dostanete autobusem se společností Polskibus, která jezdí mezi Prahou a Gdaňskem 2x denně. Cesta trvá něco přes 13 hodin a ceny začínají už na 6 Kč za jednosměrnou jízdenku (pokud si vychytáte jejich pravidelnou promo akci, která by se měla co nevidět objevit na srpen a září). Běžná cena jízdenek se potom pohybuje mezi 250 – 650 Kč .

Druhou možností je letět z Wroclawi s Ryanairem do Varšavy a potom dále do Gdaňsku. Cena jednosměrných letenek se často pohybuje kolem 120 Kč, takže při 4 letech (Wroclaw – Varšava – Gdaňsk a zpět bude akční cena začínat zhruba na 500 Kč).

A samozřejmě, jestli máte auto a budete čtyři, můžete do Gdaňsku dojet po vlastní ose. 😉

Ubytování na Islandu

Pokud chcete na Islandu bydlet velmi levně, přikupte si na více lidí jedno odbavené 32kg zavazadlo a vemte si s sebou stan, čímž ušetříte poměrně velkou částku za ubytování. Chcete-li zůstat v Reykjavíku v relativně levném hotelu, doporučujeme Guesthouse SummerDay, kde za noc zaplatíte přibližně 680 Kč/os./noc.

Kolem ostrova

Objet ostrov kolem dokola můžete s půjčeným automobilem. Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

 


guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Lubo

…mne to na ten termin vyhadzuje toto 🙁

Jirka Spolek - zaletsi.cz

No jo, kdo dřív přijde, ten letí zadráž. 😉

Jitka

Tak nevím, ale zatím jim ten Gdaňsk nějak nefunguje

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Souhlasím, aktuálně to nejde rezervovat, asi aktualizují tarify v systému, nicméně na mapě pod vyhledávačem se už objevl v levém rohu Reykjavík. 🙂 takže bych počkal. 😉

Daniela

Prosím o pomoc, jsem tu nová. Je možné koupit letenky za zmiňovanou cenu v termínu konec srpna/ začátek září? Děkuji!! 🙂

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Danielo, jasně, lze. Např. 7. 9. – 14. 9. za cca 5400 Kč/os. ovšem bacha na zavazadla, doporučuju si přečíst info o Wizzairu – http://www.zaletsi.cz/wizzair 😉

Jirka

petr

ahoj, je tam ještě něco ? 🙂

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Petře,

jasně, je tam toho dost, stále za cca 5400 Kč/os. lze koupit např. 7. 9. – 14. 9.

Jirka

Michal Vlček

27. července se zavazadlem let z Islandu za 159,99 eur, Vám platí za kliky, že jo.7. 9. – 14. 9. cena s jedním zavazadlem 8000 kč. tam a zpět a to nepočítám cestu do Gdaňska z Prahy a zpět a jsme minimálně na 11000 kč, čili nic levného. to si umím najít daleko levnejší i v sezone, schvalne Vas budu chvíli sledovat, jak se to má s těmi Vašimi nabídkami…..

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Michale,

za kliky nám samozřejmě nic neplatí, ale u těchto super levných letenek je vždy jen pár volných míst, takže kdo dřív koupí, ten opravdu letí za méně. Nabídka je 6 dní stará, takže je jasné, že ty ceny jsou už dávno mimo.

A jestli nás budeš sledovat, budeme rádi, třeba si vybereš z nějaké další nabídky a pokud budeš rychlej, opravdu za ty peníze poletíš. 😉

Jirka

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)