Island v létě – od 3 061 Kč
16.4.2015

Island v létě

O této nabídce

Nízkonákladový Wizzair přichází s novou linkou z polského Gdaňsku (GDN) na Island do Reykjavíku (REK) a s tím přicházejí samozřejmě i příjemné nízkonákladové ceny! Zpáteční letenky začínají už na 448 PLN neboli 3 061 Kč. Tato cena platí pro členy Wizzair Discount klubu (jak na Discount klub se dočtete v našem návodu). Jako příklad by mohl být výlet s odletem 19. června s návratem 29. června.

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadla: 10kg malé kabinové, 42 x 32 x 25 cm, 32kg k odbavení pořídíte za cca 1400 Kč tam i zpět
  • Dostupnost: od 19. června dále

[singlepic id=400 w=576 h=432 float=center]

 

Termíny jsou dostupné i na letní prázdniny, přičemž nejlevněji se tam dostanete například 10. července – 27. července za 388Kč!

Jak do Gdaňsku?

Do Gdaňsku se nejlevněji dostanete autobusem se společností Polskibus, která jezdí mezi Prahou a Gdaňskem 2x denně. Cesta trvá něco přes 13 hodin a ceny začínají už na 6 Kč za jednosměrnou jízdenku (pokud si vychytáte jejich pravidelnou promo akci, která by se měla co nevidět objevit na srpen a září). Běžná cena jízdenek se potom pohybuje mezi 250 – 650 Kč .

Druhou možností je letět z Wroclawi s Ryanairem do Varšavy a potom dále do Gdaňsku. Cena jednosměrných letenek se často pohybuje kolem 120 Kč, takže při 4 letech (Wroclaw – Varšava – Gdaňsk a zpět bude akční cena začínat zhruba na 500 Kč).

A samozřejmě, jestli máte auto a budete čtyři, můžete do Gdaňsku dojet po vlastní ose. 😉

Ubytování na Islandu

Pokud chcete na Islandu bydlet velmi levně, přikupte si na více lidí jedno odbavené 32kg zavazadlo a vemte si s sebou stan, čímž ušetříte poměrně velkou částku za ubytování. Chcete-li zůstat v Reykjavíku v relativně levném hotelu, doporučujeme Guesthouse SummerDay, kde za noc zaplatíte přibližně 680 Kč/os./noc.

Kolem ostrova

Objet ostrov kolem dokola můžete s půjčeným automobilem. Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

 


guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Michal Vlček

27. července se zavazadlem let z Islandu za 159,99 eur, Vám platí za kliky, že jo.7. 9. – 14. 9. cena s jedním zavazadlem 8000 kč. tam a zpět a to nepočítám cestu do Gdaňska z Prahy a zpět a jsme minimálně na 11000 kč, čili nic levného. to si umím najít daleko levnejší i v sezone, schvalne Vas budu chvíli sledovat, jak se to má s těmi Vašimi nabídkami…..

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Michale,

za kliky nám samozřejmě nic neplatí, ale u těchto super levných letenek je vždy jen pár volných míst, takže kdo dřív koupí, ten opravdu letí za méně. Nabídka je 6 dní stará, takže je jasné, že ty ceny jsou už dávno mimo.

A jestli nás budeš sledovat, budeme rádi, třeba si vybereš z nějaké další nabídky a pokud budeš rychlej, opravdu za ty peníze poletíš. 😉

Jirka

petr

ahoj, je tam ještě něco ? 🙂

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Petře,

jasně, je tam toho dost, stále za cca 5400 Kč/os. lze koupit např. 7. 9. – 14. 9.

Jirka

Daniela

Prosím o pomoc, jsem tu nová. Je možné koupit letenky za zmiňovanou cenu v termínu konec srpna/ začátek září? Děkuji!! 🙂

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Danielo, jasně, lze. Např. 7. 9. – 14. 9. za cca 5400 Kč/os. ovšem bacha na zavazadla, doporučuju si přečíst info o Wizzairu – http://www.zaletsi.cz/wizzair 😉

Jirka

Jitka

Tak nevím, ale zatím jim ten Gdaňsk nějak nefunguje

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Souhlasím, aktuálně to nejde rezervovat, asi aktualizují tarify v systému, nicméně na mapě pod vyhledávačem se už objevl v levém rohu Reykjavík. 🙂 takže bych počkal. 😉

Lubo

…mne to na ten termin vyhadzuje toto 🙁

Jirka Spolek - zaletsi.cz

No jo, kdo dřív přijde, ten letí zadráž. 😉

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)