Island v létě – 2977 Kč
15.8.2018

Island v létě

2977

O této nabídce

Do země plné vodopádů, sopečných vulkánů a gejzírů se vydejte ještě během letošního léta! Na poslední chvíli vychází seženete zpáteční letenky z Drážďan do Reykjavíku za 2977 Kč. Kromě 6 kg kabinového zavazadla k odbavení je v ceně i klasický kufr do 20 kg, pokud chcete ušetřit za ubytko, můžete si tak vzít v klidu s sebou stan.

Ubytování

Pokud by na vás stan byl moc punk, mrkněte se na klasickou nabídku na Bookingu. Velice dobře vychází nejrůznější chaty pro ca 4 osoby. V odlehlejších lokalitách pak dejte šanci AirBnB – to je na Islandu už také velmi rozšířeno.
Přímo v centru Reykjavíku se můžete ubytovat v tomto hezkém apartmánu pro 3 osoby, který stojí stále ještě snesitelných 1390 Kč.

Půjčení káry

Bez vlastního auta se na Islandu téměř neobejdete. Pokud se chcete mít volnost a vidět toho během vaší cesty co nejvíce, určitě se podívejte do naší autopůjčovny a vyberte si z nabídky většiny velkých sítí autopůčoven. Dobré ceny mají také lokální autopůjčovny jako je Geisir či Sadcars, jen bacha, je to trochu styl rent a wrack.

Náhled letenky z Drážďan na Island za 2977 Kč

Island v létě - 2977 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)