Island v červnu – 5261 Kč
20.11.2015

Island - Reykjavík

O této nabídce

Pomalu se začínají objevovat zajímavé ceny letenek na příští léto na Island. Tentokrát si tam můžete zaletět z Berlína za 5261 Kč. Za tuto cenu naleznete termíny do konce června, příkladem může být odlet 8. června s návratem 22. června.

[highlightbg /]

Ubytování na Islandu

Vzhledem k tomu, že zavazadlo k odbavení stojí pouze 571 Kč navíc, doporučujeme minimálně jedno dokoupit a zabalit do něj stan, který poslouží jako perfektní ubytování kdekoliv na Islandu. 🙂  Chcete-li zůstat v Reykjavíku v solidním hotelu hotelu, doporučujeme Guesthouse SummerDay.

Kolem ostrova

Ostrov můžete objet půjčeným automobilem hnedka na letišti po příletu – mrkněte do našeho srovnávače  nebo na některou místní autopůjčovnu (www.geysir.is či www.sadcars.com). Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

Jak do Berlína?

Na trati Praha <=> Berlín panuje velká konkurence, aktuálně Student Agency prodává jízdenky jedním směrem od 270 Kč. Kromě nich se tam dostanete také s Eurolines či Flixbusem.

[singlepic id=787 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)