Island s báglem z Německa od 3 571 Kč
14.11.2018

Island s báglem z Německa

3571

O této nabídce

Hurá v létě na Island! Letenky z Drážďan nebo Norimberku stojí od 3 571 Kč. V ceně letenky je i odbavené zavazadlo, takže stan a jiné kempingové vybavení můžete vzít s sebou bez jakýchkoliv další příplatků (samozřejmě v omezené míře). 

Island nabízí to nejkrásnější z Irska, Skotska, Nového Zélandu a Norska – sopky, geotermální prameny a gejzíry, ale také ledovce, vysoké majestátní hory, zelené louky a krásné vodopády. Pokud zde plánujete strávit více jak pár dnů, tak se moc dlouho nezdržujte jen návštěvou známého „Zlatého trojúhelníku“ a vydejte se dále – do Duhových hor, k jezeru Jókulsárlon a nebo na sever k Husavíku pozorovat velryby. Rozhodně také neprohloupíte, pokud pár dnů strávíte na poloostrově Snaefellsness. 
Jen si nezapomeňte vzít klapky na oči – v létě tu sluníčko na moc dlouho nezapadá, tak ať se pořádně v noci vyspíte. 

Super termín vychází od 24. 8. – 1. 9. 2019. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Germania
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadlo do 20 kg + 1ks příručního zavazadla
 • Dostupnost: červen – září 2019
 • Termíny:
  • Drážďany – Island​​​​​​​
   • ​​​​​​​22. 6. – 30. 6. za 3 571 Kč
   • 17. 8. – 25. 8. za 4 173 Kč
   • 24. 8. – 1. 9. za 3 571 Kč
   • … a další
  • Norimberk – Island
   • ​​​​​​​21. 8. – 28. 8. za 4 814 Kč
   • 4. 9. – 14. 9. za 4 293 Kč
   • 14. 9. – 18. 9. za 3 571 Kč
   • … a další

Ubytování

Počítejte určitě ale s tím, že i za ubytování zde zaplatíte docela majlant. 
Jednou z variant je samozřejmě buknout si ubytování přes Hotels.com, Booking.com, případně AirBnB. Možností je tak akorát, tak pokud plánujete vyrazit v hlavní sezoně, tak bychom určitě ubytování rezervovali dopředu. V Reykjavíku můžeme doporučit Reykjavik Hostel Village za 1 400 Kč/os a nebo trošku luxusnější  Guesthouse Galtafell, kde za dvoulůžák zaplatíte 2 300 Kč/os. 

Osobně bychom doporučili s sebou sbalit stan (když už je v ceně to odbavené zavazadlo) a užít si tak stanování v této krásné krajině. 

Autopůjčovna

Pokud neplánujete jet opravdový punk a stopovat, určitě doporučujeme půjčit si auto. Vystačí vám samozřejmě nějaký klasický, ale pokud se chcete vydat do středu ostrova a prozkoumávat i jiné než klasické turistické oblasti, doporučujeme zvolit nějaké auto typu SUV s pohonem 4×4. Určitě to oceníte, až budete krosit řeky a brouzdat divokou krajinou. Nějaké pěkné fáro si můžete půjčit v naší autopůjčovně. 

Náhled letenky z Drážďan na Island za 3 571 Kč

Island s báglem z Německa od 3 571 Kč

guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Martin Němec

Zdravím,
co si pamatuji, tak Island býval občas dostupný za ceny kolem 4 000,- i z Prahy, jestli si to dobře vybavuji.
Myslíte, že je reálné, že se něco na příští rok naskytne, nebo budeme muset vyrazit z nějakého sousedního letiště?
Díky za odpověď

Jarda

Švagr se vrátil nedávno z Islandu a neskutečná drahota. Přitom je to manažér s vysokým platem. Když mně ukázal několik desítek fotek, pochopil jsem, že jsem o nic tak zajímavého nepřišel. Pořád zamračeno, často déšť. Za mě palec dolů, až budu mít mzdu jako Dán či Nor, tak se tam podívám. To je ovšem v naší zemi s danou politickou reprezentaci sci – fi. Máme to, co si zasloužíme.

David

Nikdo Vás nenutí pane Homolka

Alex Flea

To myslite vazne!?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)