Island – Reykjavík od 4 435 Kč, z Prahy o letních prázdninách
23.1.2014

Island - Reykjavík - z Prahy o letních prázdninách

O této nabídce

Zaletět si levně na Island umožňují kombinace britského Easyjetu. Zpáteční letenka z Prahy (PRG) přes Manchester (MAN) do Reykjavíku (REK) a zpět vyjde na 4 435 Kč, níže uvádíme konkrétní itinerář:

  • 28. května – Praha => Manchester
  • 29. května – Manchester => Reykjavík
  • 3. června – Reykjavík => Manchester
  • 4. června Manchester => Praha

Na výše uvedeném itineráři je nutné čekat přes noc tam i zpět v Manchesteru. V ceně letenky je kabinové zavazadlo bez omezení hmotnosti, více info zde. Cenu uvádíme za osobu, pokud poletí 2 cestovatelé.

Stejné směrování na jiná data v létě

  • 27. 8. – 9. 9. – 4 438 Kč
  • 27. 8. – 2. 9. – 4 438 Kč
  • 28. 8. – 9. 9. – 4 625 Kč
  • 13. 8. – 21. 8. – 5 560 Kč (cesta zpět přes Edinburg)

Ubytování

Nejlevnějším způsobem je zabalit si sebou stan a spát v kempech. Nicméně pokud kempy nemáte rádi, mrkněte na nabídku ubytování v Reykjavíku a okolí, přičemž nejlevnější ubytování začíná na 756 Kč/os/noc, event. při čtyřech lidech na 612 Kč/os/noc.

Půjčení automobilu na cestu kolem ostrova

Velmi pohodlným dopravním prostředkem je půjčení automobilu po příletu na letišti, kde ho opět před odletem vrátíte. Mrkněte přes nás srovnávač na auta. Pokud jste ještě auto neměli půjčené, máme pro Vás návod. V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte napsat do komentářů. 🙂
[google-map-v3 shortcodeid=“cff7e162″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Reykjavik, Iceland{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)