Island – Reykjavík – Easyjet/Jet2 – 4 365 Kč
17.3.2013

Island – Reykjavík – Easyjet/Jet2 – 4 365 Kč

O této nabídce

Díky novým destinacím Easyjetu si můžete v červnu zaletět z Prahy s jedním přestupem na Island. Zpáteční letenku na červen pořídíte za 4 926 Kč při této kombinaci letů:

  • 5. června Praha => Edinburgh (Easyjet)
  • 6. června Edinburgh => Reykjavík (Easyjet)
  • 13. června Reykjavík => Manchester (Easyjet)
  • 13. června Manchester => Praha (Jet 2)

Pokud nechcete trávit noc v Edinburghu, zakupte na 6. června let Easyjetu (Praha => Edinburgh), který je o 400 Kč dražší.

V tajných nabídkách serveru Booking.com naleznete levné ubytování.

Týden je akorát na objetí celého ostrova, proto doporučujeme rezervovat auto v naší autopůjčovně (vyzvednete a vrátíte na letišti).
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Reykjavik{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)