Island – Reykjavík – 4 815 Kč
18.1.2015

Island na jaře

O této nabídce

Pokud plánujete jarní výlet na Island a nevadí Vám zima, můžete využít zpáteční letenky z Berlína (SXF) do Reykjavíku (KEF) za 170,21 EUR neboli 4 815 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 14. dubna s návratem 21. dubna.  Rezervuj tento příklad >>

Pokud hledáte letenky na léto, doporučujeme ještě počkat.

[singlepic id=277 w=576 h=432 float=center]

  •  Rezervace: na expedia.de
  • Zavazadla: V ceně letenky je 5kg kabinové zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm, odbavené zavazadlo můžete přikoupit za 46 EUR ke zpáteční letence na této stránce

Další dostupné termíny

(zejména duben a začátek května)

 Ubytování

Pokud si budete s sebou brát odbavené zavazadlo, doporučujeme vzít s sebou stan, čímž ušetříte poměrně velkou částku za ubytování. Chcete-li zůstat v Reykjavíku v relativně levném hotelu, doporučujeme Guesthouse SummerDay, kde za noc zaplatíte přibližně 680 Kč/os./noc.

Okolo ostrova

Ideálním dopravním prostředkem je půjčení automobilu, který si vyzvednete po příletu na letišti, a posléze ho tam také vrátíte. Mrkněte na náš porovnávač. 

TIP: Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

Jak se dostat do Berlína?

Do Berlína můžete jet autobusem Eurolines či SA (oboje stejně za 1100 Kč tam i zpět), nebo vlakem s jízdenkou Včasná Evropa  Německo za 1624 Kč tam i zpět.


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)