Island na jaře
18.1.2015

Island na jaře

O této nabídce

Pokud plánujete jarní výlet na Island a nevadí Vám zima, můžete využít zpáteční letenky z Berlína (SXF) do Reykjavíku (KEF) za 170,21 EUR neboli 4 815 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 14. dubna s návratem 21. dubna.  Rezervuj tento příklad >>

Pokud hledáte letenky na léto, doporučujeme ještě počkat.

[singlepic id=277 w=576 h=432 float=center]

  •  Rezervace: na expedia.de
  • Zavazadla: V ceně letenky je 5kg kabinové zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm, odbavené zavazadlo můžete přikoupit za 46 EUR ke zpáteční letence na této stránce

Další dostupné termíny

(zejména duben a začátek května)

 Ubytování

Pokud si budete s sebou brát odbavené zavazadlo, doporučujeme vzít s sebou stan, čímž ušetříte poměrně velkou částku za ubytování. Chcete-li zůstat v Reykjavíku v relativně levném hotelu, doporučujeme Guesthouse SummerDay, kde za noc zaplatíte přibližně 680 Kč/os./noc.

Okolo ostrova

Ideálním dopravním prostředkem je půjčení automobilu, který si vyzvednete po příletu na letišti, a posléze ho tam také vrátíte. Mrkněte na náš porovnávač. 

TIP: Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

Jak se dostat do Berlína?

Do Berlína můžete jet autobusem Eurolines či SA (oboje stejně za 1100 Kč tam i zpět), nebo vlakem s jízdenkou Včasná Evropa  Německo za 1624 Kč tam i zpět.


4
Zapoj se do diskuze

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Jirka Spolek - zaletsi.czDanaKris Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Kris
Host
Kris

Můžu se jenom zeptat, proč toto uvádíte jako skvělou akci, když jste mi před pár dny našli letenky na Island o něco levnější (4600,-) a ještě k tomu přímo z Prahy?

Jirka Spolek - zaletsi.cz
Host

Ahoj Krisi, jo, Tobě jsem radil za cca 4600 Kč/os. v Hledám letenku, jestli si pomatuji dobře. 🙂 Nicméně si psal jakkoliv a odkudkoliv, takže jsem se s tím nepáral a doporučil ti variantu, ve které bylo třeba nocovat na dvou letištích – v Manchesteru a v Oslu. A v obou případech spát přímo na letištích, jinak by to ztrácelo ekonomický smysl (nejlevnější hostel v Oslu stojí nějakých 800 Kč/noc double a to nepočítám cenu za MHD do centra). Proto jsem to nehodil na stránky. A za 4800 Kč přímý let mi přijde jako hodně dobrá cena, kde není třeba… Číst vice »

Dana
Host
Dana

Wow nedávno změnil podmínky a v ceně mají příruční zavazadlo pouze do 5 kg. Poctivě vše váží. Lze přikoupit příruční zavazadlo do 12kg nebo odbavené do 20kg, v akčním balíčku dvě zavazadla po 20kg, pokud vás cestuje více dohromady. Nepříjemné zvýšení ceny samotné letenky, do 5kg se asi vejde málokdo.

Jirka Spolek - zaletsi.cz
Host

Díky moc, tohle jsme nevěděli, opraveno v příspěvku. 😉

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)