Island – Reykjavík – 3 417 Kč
26.7.2014

Island - Reykjavík

O této nabídce

Na jaro 2015 nabízí nízkonákladová společnost WoW air zpáteční letenky z Berlína (SXF) do Reykjavíku (REK) za 3 417 Kč. Nejlevnější termíny jsou dostupné v březnu a v dubnu, příkladem může být odlet 14. dubna s návratem 21. dubna. Rezervuj tento příklad >>

  • Rezervace letenky: Nejlevněji na Expedii
  • Termíny: jaro 2015 (zejména březen duben)
  • Zavazadla: V ceně letenky je 10kg kabinové zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm, odbavené zavazadlo lze přikoupit za 46 EUR ke zpáteční letence na této stránce.

[singlepic id=164 w=320 h=240 float=center]

Ubytování

Pokud si budete s sebou brát odbavené zavazadlo, doporučujeme vzít s sebou stan, čímž ušetříte poměrně velkou částku za ubytování. Chcete-li zůstat v Reykjavíku v relativně levném hotelu, doporučujeme Guesthouse SummerDay, kde za noc zaplatíte přibližně 680 Kč/os./noc.

Okolo ostrova

Ideálním dopravním prostředkem je půjčení automobilu, který si vyzvednete po příletu na letišti, a posléze ho tam také vrátíte. Mrkněte na náš porovnávač. 

TIP: Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

Jak se dostat do Berlína?

Do Berlína můžete jet autobusem Eurolines či SA (oboje stejně za 1100 Kč tam i zpět), nebo vlakem s jízdenkou Včasná Evropa  Německo za 1624 Kč tam i zpět.

[google-map-v3 shortcodeid=“6050e86c“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Reykjavik, Iceland{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)