Island na léto z Prahy – 6129 Kč
2.12.2016

Island na léto z Prahy

O této nabídce

ČSA ohlásily na příští rok hromadu linek, mezi nimiž je i jedna velmi zajímavá na Island. Zpáteční letenku z Prahy do země plné gejzírů a sopek pořídíte za parádních 6 129 Kč, včetně letních měsíců!

Vydat se tam tak můžete například s odletem 3. 7. a návratem 11. 7. Rezervuj tento termín >>

Ubytování na Islandu

Přímo v hlavním městě Reykjavíku můžete zkusit nocleh v tomto hostelu přímo v centru. Případně pokud Vás bude cestovat více, tak jistě doporučujeme využít široké nabídky chat, které jsou většinou vhodné pro 4 osoby.

Co na Islandu?

Po krátké prohlídce hlavního města Reykjavíku, kde za návštěvu určitě stojí moderní koncertní hala jménem Harpa ležící v sousedství přístavu. Druhou majestátní památkou ve městě je pak kostel Hallgrimskirja.

V blízkosti metropole si také projeďte tzv. Golden circle, neboli okruh s velkou hustotou zajímavých míst. Mezi než lze zadit národní park Thingvellir, oblast Geysir dle níž si sirné prameny s občasnými erupcemi získaly jméno, vodopád Gulfoss, koupání v termální lázni zv. Secret lagoon nebo kráter Kerid.

Během dalších dní na jihovýchodní pobřeží navštivte i další úžasné a majestátní vodopády jako Skogafoss či Seljalandsfoss. Bezesporu zajímavým místem je i útes Reynisfjara s okolní pláží pokrytou černým pískem. Toto unikátní místo je vyhlášené i výskytem „národních ptáků“ – papuchalků. Dále východněji leží Glacier lagoon, která Vás jistě uchvátí svou fotogeničností a takřka dokonalou hrou odstínů modrých barev.

Náhled letenky za 6129 Kč

Island na léto z Prahy - 6129 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)