Island na červenec – 4 763 Kč
11.6.2015

Island v červenci

O této nabídce

Chystáte se stále letos na Island a nevadí Vám dojet na německé letiště? Tak čtěte dále. 🙂 Zpáteční letenky z německého Düsseldorfu (DUS) do Reykjavíku (REK) pořídíte na datum 23. června s návratem 1. července už za 174,72 EUR neboli 4763 Kč. Rezervuj tento příklad >> Ovšem pozor na zavazadla, v ceně je pouze 5kg kabinové, za větší kabinové a za zavazadlo k odbavení se připlácí.

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadla u WoW Airu: 5kg kabinové o rozměrech 56 x 35 x 25 cm v ceně letenky, za příplatek 15 EUR/cestu jedno 12kg kabinové, za zavazadlo k odbavení se připlácí 31 EUR/cestu
  • Dostupné termíny: přelom června/července

[singlepic id=513 w=576 h=432 float=center]

Kromě WoW Airu je dostupné pár variant s Air Berlin (8kg kabinové v ceně letenky, 55 x 40 x 23 cm + brašna na notebook), zavazadlo k odbavení + cca 275 Kč/směr

  • 5 210 Kč – 23. června – 1. července Rezervuj >>
  • 5 725 Kč – 2. července – 9. července Rezervuj >>

Ubytování na Islandu

Pokud chcete na Islandu bydlet velmi levně, přikupte si na více lidí jedno odbavené zavazadlo a vezměte si s sebou stan, čímž ušetříte poměrně velkou částku za ubytování. Chcete-li zůstat v Reykjavíku v relativně levném hotelu, doporučujeme Guesthouse SummerDay, kde za noc zaplatíte přibližně 700 Kč/os./noc.

Kolem ostrova

Objet ostrov kolem dokola můžete s půjčeným automobilem – mrkněte do našeho srovnávače  nebo na některou místní autopůjčovnu (www.geysir.is či www.sadcars.com). Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

Jak do Düsseldorfu?

Do Düsseldorfu se dostanete z Prahy nejlevněji s Flixbusem od 66 EUR za zpáteční jízdenku.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)