Irsko z Wroclawi za 1 206 Kč
4.1.2017

Irsko z Wroclawi

O této nabídce

Spřádáte-li plány na časné jarní týdny, pak by se mezi nima mohla objevit i oslava Dne svatého Patrika (17. března) přímo místě jemu zaslíbeném – Dublinu, nad nímž drží patronát. Užijte si tento večer plný hudby, zpěvu, tance a popíjení černého piva v některém z místních barů a nasajte neopakovatelnou atmosféru, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Do Dublinu se můžete dostat „na křídlech“ nízkonákladové společnosti Ryanair z polské Wroclawi za 1 206 Kč právě v termínu oslav Dne svatého Patrika. S odletem z Polska 15. března a návratem tamtéž 22. března. Na oba dva spoje velmi příhodně navazují autobusy společnosti Polskibus z Prahy, takže Vás celý výlet z Prahy vyjde na přesně 1 600 Kč!

Z oslav byste se měli probírat pomalu, a tak doporučujeme navštívit také oblíbený Guiness Storehouse a destilérku Jameson (obě dvě instituce nabízí prohlídky včetně degustace 🙂 ) Dalšími jistě zajímavými místy v Dublinu jsou Dublinea se zaměřením na středověké a vikingské artefakty z dob dávno minulých, místní voskové muzeum nebo zoologická zahrada. Určitě dobrý nápad bude také na pár dní opustit město a porozhlédnout se po rurální krajině poseté množstvím hradů a zřícenin pyšně se dmoucích na okolních kopcích.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks většího příručáku s max. limity 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího omezeného na rozměry 35 x 20 x 20
 • Dostupnost: březen 2017
 • Termíny:
  • 15. – 22. 3. za 1 206 Kč
  • 8. – 13. 3. za 1 206 Kč
  • 8. – 15. 3. za 1 206 Kč
  • 10. – 13. 3. za 1 206 Kč
  • 10. – 15. 3. za 1 206 Kč

Ubytování

V Dublinu se ubytujte přímo v centru v tomto pěkném tříhvězdovém hotelu za 1 284 Kč/os./noc nebo zkuste využít dnešní akce se 45% slevou na ubytko v této luxusní čtyřhvězdě za 1 321 Kč/os./noc. Pokud cestujete hlavně budgetově a nevadí Vám sdílet pokoj s dalšími batůžkáři pak jistě mrkněte na tento jednoduchý hostel za 365 Kč/os./noc.

Další nabídku volných pokojů naleznete na stránkách Bookingu anebo využijte srovnavače služeb Trivago.

Jak do Wroclawi?

Nejvýhodnější spojení po finanční stránce i po stránce návaznosti na lety nabízí společnost Polskibus. Z Prahy se do centra Dolnoslezského vojvodství dostanete za 4 a půl hodiny cesty a ceny jednosměrných jízdenek začínají na 185 Kč. Z autobusového nádraží se pak na letiště dostanete linkovým autobusem s číslem 106, jehož jízda trvá cca 40 minut.

Náhled letenky za 1 206 Kč z Wroclawi do Dublinu

Irsko z Wroclawi za 1 206 Kč

 

 Náhled jízdenky za 394 Kč z Prahy do Wroclawi

 

Irsko z Wroclawi za 1 206 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)