Irsko (Cork / Shannon) – Ryanair – 1339 Kč
1.3.2013

Irsko (Cork / Shannon) – Ryanair – 1339 Kč

O této nabídce

Do Irska za nádhernou přírodou a ochutnávkou whisky si můžete zaletět na prodloužený víkend v termínu 18.4. – 22.4. Odlet je v polské Wroclavi (nejlevnější spojení naleznete přes polskibus) a nespornou výhodou pro cestovatele je návrat z jiné části Irska než kam přilétáte.

Letenku naleznete tak, že do vyhledávače Ryanairu zadáte:

Wroclaw – Cork – 18.4.
Shannon – Wroclaw – 22.4. (eventualitou je návrat taktéž z Corku už 21.4.m přičemž cena bude stejná).

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Hong Kong{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)