Írán – Teherán – 4591 Kč
2.6.2016

Írán - Teherán

O této nabídce

Vydejte se do bývalé starověké Persie a navštivte nejen Teherán, ale také další města jako Shiraz či Esfahán nebo si zaleťte na zatím turisty tolik neobjevený Kish. Zpáteční letenku z Vídně do Teheránu pořídíte s Ukraine International za 4591 Kč, například s odletem 12. listopadu s návratem 23. listopadu Rezervuj tento termín >>

[highlightbg]

[/highlightbg]

Program a ubytování

Typickým programem v Íránu je cesta po nejkrásnějších městech starověké Persie: Teherán – Kashan – Esfahan – Yazd, které na sebe hezky navazují.  Ubytování zejména v Teheránu je dost drahé a začíná za 1300 Kč/os/noc. Pokud ale vyjedete z hlavního města, cena za ubytování jde několikanásobně dolů.

Pokud si tam poletíte zalyžovat, hned za Teheránem je lyžařské středisko Tochal, pokud máte více času, dojeďte do 120 km vzdálenějšího ski resortu Dizin, kde je sjezdovek mnohem více.

Vízum

Čeští občané potřebují ke vstupu do Íránu vízum, jehož cena je 60 EUR. Vízum Vám vyřídí zastupitelský úřad Íránu v Praze. Vízum je možné získat také po příletu přímo na letišti v Teheránu. Při žádosti o vízum mějte s sebou rezervaci ubytování na první noc (ne, nedá se použít klasická finta se zrušenou rezervací na bookingu – booking.com v Íránu nefunguje a celníci jsou pečliví a provolávají hotel i ve 4 ráno) a nově doklad o cestovním pojištění, které platí v Íránu. Pokud doklad mít nebudete, můžete si cestovní pojištění dokoupit na místě za 15 EUR. Nezapomeňte, že pokud navštívíte Írán, budete muset mít nově do USA turistická víza.

Náhled ceny

Írán - Teherán - 4591 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)