Indonésie – Jakarta z Berlína za 9 433 Kč
14.1.2019

Indonésie - Jakarta z Berlína

9 433

O této nabídce

 

Moc akcí do Indonésie nebývá, proto jestli plánujete letos vyrazit do této země Jihovýchodní Asie, tak byste tuto akci neměl minout bez povšimnutí. Letenky z Berlína do hlavního indonéského města Jakarty stojí 9 433 Kč. Pro některé může být výhodou i párhodinové mezipřistání v Singapuru, které můžete využít ke krátké návštěvě tohoto super moderního města. Tato akce platí na některé termíny v dubnu a květnu.

Indonésie je neuvěřitelně různorodá a pestrá země a rozhodně stojí za nejednu návštěvu. Pokud plánujete zůstat na Jávě, tak můžeme doporučit návštěvu největšího budhistického chrámu  Borobodur, dále pak návštěvu sympatického městečka Yogyjakarta a určitě nevynechejte ani výšlap na Mount Bromo atd.

Pokud vás to ale táhne dál, tzn. na jiné ostrovy Indonésie, tak z osobních zkušeností můžeme doporučit zaletět si na Sumatru, na Flores a nedaleké Komodo Islands, na Sulawesi a nebo do zapadlé oblasti v Západní Papuy Raja Ampat. To ani nezmiňujeme možnost strávit dovolenou na Bali, které se nachází hned vedle Jávy. Letenky po celé Indonésii vás vyjdou opravdu za babku, pokud budete pečlivě plánovat.

No možností je zde opravdu hafec a je jen na vás, jaký ostrov či oblast v Indonésii vyberete.

Super termín vychází například od 1. 4. – 14. 4. Tento termín rezervujte zde >>
 • Rezervujte: přímo přes webové stránky aerolinky Scoot
 • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo 
 • Dostupnost: duben – květen 2019
 • Termíny:
  • 1. 4. – 14. 4.
  • 7. 4. – 21. 4.
  • 29. 4. – 19. 5.
  • 3. 5. – 19. 5.
  • 3. 5. – 21. 5.
  • 8. 5. – 21. 5.
  • … a další

Ubytování

Ubytování V Indonésii vás rozhodně nezruinuje. I pokud požadujete určitý standard ubytování, tak vás hezké ubytování většinou se snídaní vyjde na ždibek toho, co byste zaplatili kdekoliv v Evropě. Pokud plánujete pár dnů pobýt v Jakartě, tak vám můžeme doporučit například Grand Picasso hotel, kde vás docela hezký dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a se snídaní vyjde na 380 Kč/os. Chcete-li ještě něco levnějšího, nabízí se OYO 152 O2 residence, kde zaplatíte jen 150 Kč/os. za dvoulůžák s vlastní koupelnou. Těm náročnějším z vás zas doporučujeme kouknout na Ascott Jakarta hotel. Zde se noc v  luxusním studiu pohybuje kolem 1050 Kč/os.
Další možnosti ubytování v Indonésii hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, AirBnB a nebo na asijské verzi Bookingu na Agodě.

Víza

Pokud neplánujete v Indonésii strávit více jak 30 dní, tak žádná víza dopředu nepotřebujete. Vstupní razítko dostanete po příletu na letišti po předložení platného cestovního pasu a zpátečních letenek.

Náhled letenky z Berlína do Jakarty za 9 433 Kč

Indonésie - Jakarta z Berlína za 9 433 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)