Indonésie – Jakarta – Saudi – 9977 Kč
16.6.2013

Indonésie – Jakarta – Saudi – 9977 Kč

O této nabídce

Dobré ceny zpátečních letenek do Indonésie nabízí na hlavní sezónu Saudi Arabian Airlines. Příkladem může být odlet 2. února s Říma do Jakarty s návratem 21. února z Jakarty do Říma. Letenku naleznete v našem vyhledávači letenek. Dostupnost je dána od listopadu do března. Máte-li dotaz na konkrétní termín, napište nám do komentářů.

Manila – Filipíny – 9 977 Kč

Rovněž příkladem může být odlet z Říma do Manily 2. února s návratem  21. února. Další dostupné termíny: 12. ledna – 1. února, 16. ledna – 1. února, 22. ledna – 8. února, 1. února – 15. února, 11. února – 23. února, 15. února – 1. března, 6. března – 23. 3. března, 11. března – 26. března.

Indie – Dilí – 8 721 Kč

Odlet z dostupnějšího Milána 3. února s návratem 23. února.

Bangladéš – Dháka – 9 255 Kč

Z Milána 26. ledna a návrat 9. února.

Jak se dostat do Říma a Milána?

Do Říma létá z Prahy Wizzair, Smartwings a ČSA, eventuelně můžete letět na vedlejší letiště Ciampino z Bratislavy s Ryanairem. Do Milána máte více možností – na hlavní letiště z Prahy s Easyjetem či ČSA, na vedlejší do Bergama potom z Prahy s Wizzairem či z Brna a Bratislavy s Ryanairem.

 


guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Kamila

Ahoj, chtěli bychom někam na východ (třeba právě Indonésie) teď v červenci nebo v srpnu…nebyla by nějaká možnost?

zaletsi

Ahoj Kamilo,

možnosti jsou vždycky, ne ale za zmíněných 7000 Kč u letenek, které se prodávají dlouho dopředu a které byly zmíněny v příspěvku.

Na léto pořídíš např. s Emirates Bangkok za 16000 CZK (konkrétně na červenec z Prahy), např. 14. – 29. července – http://www.zaletsi.cz/vyhledavac-letenek

Teď už žádné akce na léto nebudou a budou se doprodávat poslední místa za co nejdražší cenu.

Jirka

Nikola

Ahoj, konkrétně by mě zajímalo do Jakarty 20./21./22. prosince s návratem za měsíc (19./20./21. leden). Díky.

zaletsi

Ahoj Nikolo,

to už je hodně před Vánoci, kdy tarif neplatí, v případně trošku větší flexibilnosti, tj. odlet 15. s návratem 22, pak stojí z Říma za 11082 CZK

Jirka

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)