Indonésie – Jakarta – Etihad Airways – 13 365 Kč
13.4.2013

Indonésie – Jakarta – Etihad Airways – 13 365 Kč

O této nabídce

Pro podzimní cestování v jihovýchodní Asii můžete využít levný tarif Etihadu. Zpáteční letenku z Milána s návratem do Paříže pořídíte za 13 365 Kč například na data 26. listopadu – 12. prosince. Letenky naleznete v tomto vyhledávači.

Další dražší alternativy na zmíněný termín:

  • Paříž => Jakarta => Milán – 13 617 Kč
  • Miláno => Jakarta => Mnichov  – 14 497 Kč
  • Miláno => Jakarta => Vídeň – 14 742 Kč

Jak se dostat do Paříže?

Nejlevněji z Prahy s Easyjetem či dražšími ČSA, případně na letiště Beauvais z okolních polských letišť  a Bratislavy s Ryanairem.

jak se dostat do Milána?

Z Prahy do Milána lítá na hlavní letiště Easyjet, Airone a ČSA, případně můžete využít Wizzairu na vedlejší letiště Bergamo. Do Bergama se dostanete i z Brna a Bratislavy s Ryanairem.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Jakarta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)