Indonésie – Jakarta – Alitalia – 11 740 Kč
23.9.2013

Indonésie – Jakarta – Alitalia – 11 740 Kč

O této nabídce

Zaletět si levně během evropské zimy do tepla na jižní polokouli umožňuje italský národní dopravce. Příkladem může být odlet z Prahy do Jakarty s návratem do Budapešti 1. října s návratem 17. října.Rezervujte v tomto vyhledávači do vyprodání volných míst, cestování období do 31. 3. kromě 18. 12. – 6. 1.

Další příklady dostupných termínů

Pokud nemůžete nalézt v daném období daný tarif, neváhejte nám napsat do komentářů. 🙂
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Jakarta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)